Sparta – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:0
HC Frýdek-Místek
Neděle 26.02.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

64:08
    Přesilová hra Dukly končí. Hubáček na buly zabojoval o puk a hned vzápětí se Důrasova hokejka zaklínila pod nohy Pechancovi. Jsou z toho dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 6-7.
    Vyšší tresty: 0-3.

63:05
    Michal Roman na pravém kruhu podrazil jednoho z domácích hráčů a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 5-7.

50:05
    Vyloučení neustávají, Jiří Říha krosčekoval za vlastní klecí soupeře a také dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 5-6.

48:16
    Tresty jsou rozdány. Úvodní faul Davida Kajínka je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění. Napadení Jakuba Lacky na Anatolije Protasenju je oceněno pěti minutami a do konce utkání. Trest za něj odpyká Tomáš Franek.

Na vyloučení: 4-6.
    Vyšší tresty: 0-3..

34:18
    Dvě minuty si půjde odsedět Jakub Lacka, který se provinil podražením. Střídačce hostí ani samotnému hráči se to pochopitelně vůbec nelíbí.

Na vyloučení: 3-6.
    Vyšší tresty: 0-1.

31:47
    První vyloučení hostí ve druhé třetině. Miloš Roman se provinil podražením a spolu s ním usedá na trestnou také Miha Štebih. Bývalý bek Dukly obdržel deset minut za nesportovní chování.

Na vyloučení: 3-5.

29:42
    A právě v tomto prostoru si Jiří Říha podržel soupeře a je vyloučen na dvě minuty.

Na vyloučení: 3-4.

22:28
    První vyloučení také na domácí straně. Petr Šidlík za brankou podrazil soupeře a odchází si odsedět dvě minuty.

Na vyloučení: 2-4.

15:57
    Současně jsou nyní vyloučeni za hrubost domácí Březina a hostující Franek bude se pokračovat po čtyřech na obou stranách.

Na vyloučení: 1-4.

13:31
    Hosté budou hrát třetí oslabení první třetiny. David Cienciala krosčekoval soupeře a už jde ven.

Na vyloučení: 0-3.

11:16
    Antonín Pechanec dostává dvě minuty za podražení Adama Zemana, který střílel z kruhů po Jerglově pasu.

Na vyloučení: 0-2.

1:33
    Kovařík se dopustil při šanci nedovoleného zákroku a je potrestán dvouminutvým trestem za sekání.

Tomáš Lysý

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 15. Zeman (F. Seman, Čachotský), 17. Šidlík (Hubáček), 34. Čachotský (Kaláb, Zeman), 65. Diviš (Šidlík, J. Skořepa) – 31. Chmielewski (Adámek, Klimša), 35. Cienciala (O. Kovařčík, Michal Roman), 52. Klimša (Miloš Roman, Adámek)

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Kaláb, Šidlík, Půža – Diviš, J. Skořepa, Jiránek – Protasenja, Hubáček, Důras (A) – Jergl, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, F. Seman (A), Březina.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (L. Daneček) – Adámek, Kania, Michal Roman, Štebih (A), Bartko, D. Stránský, Haman – Jašek, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Cienciala (A), M. Kovařčík – Klimša (C), Miloš Roman, Lacka – Franek, Jaroš, Samiec.

Rozhodčí: Grech, Sýkora – Bosák, Kajínek