NY Rangers – Pittsburgh 3:4 (0:2 po s.n.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | Chicago – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – St. Louis 2:1 (2:0 po s.n.) | Calgary – San Jose 5:2 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 0:2 (kon.)
Arizona – Washington 6:3 (kon.) | Boston – Florida 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)

Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí přeci jenom ještě skórují. PATRICE BERGERON se dostal ke kotouči a pohodlně ho tak posílá do opuštěné branky Floridy – 5:2. Nyní je tedy už definitivně rozhodnuto. Bez asistence.

59:27
    Berra je na střídačce, hosté to tedy ještě zkouší se šesti bruslaři v poli.
    58:16 Brad MARCHAND - 4:2

58:16
    Přesilovka domácích je využita. BRAD MARCHAND se dostal těsně před hostující brankou ke kotouči a nadvakrát ho dokázal dorazit za Berryho záda – 4:2. S největší pravděpodobností je tak o osudu tohoto zápasu rozhodnuto. Asistence: Ryan Spooner a David Pastrňák.

57:53
    Jenže šanci na powerplay zmařil Vanek, který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

55:32
    Obrovská skrumáž vznikla před domácí brankou. Jonathan Huberdeau ovšem nedokázal neposedný kotouč zkrotit a ten tak za zády Raska neskončil.

41:06
    Kevan Miller dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté mají možnost srovnat v přesilové hře.

39:15
    Michael Sgarbossa svou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Moc tedy nechybělo, aby bylo opět vyrovnáno!

37:01
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Derek MacKenzie – 2 min., hrubost).
    34:30 David KREJČÍ - 3:2

34:30
    Boston znovu vede. DAVID KREJČÍ si všiml, že branka hostů je po vyjetí Berry takřka prázdná a z velké dálky tak do ní poslal kotouč. Jeho tým tak dnes potřetí v utkání jde do vedení – 3:2. Bez asistence.

30:26
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., držení hole).
    29:53 Jaromír JÁGR - 2:2

29:53
    Florida právě vstřelila branku!
    A nyní se to už hostům povedlo a je opět srovnáno. JAROMÍR JÁGR si mezi kruhy klepl o přihrávku, kotouč se k němu nakonec opravdu dostal a poté svou střelou švihem dokázal umístit kotouč za Raskova záda – 2:2. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Marchessault.

28:31
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., nedovolené bránění).

27:56
    Vše bylo v naprostém pořádku, hlavní rozhodčí poté ukazuje na středový kruh a branka je tedy uznána.

27:56
    Ale pozor. Hostující lavička si bere challenge a bude se tak branka prověřovat ještě u videa.
    27:56 Patrice BERGERON - 2:1

27:56
    Nyní se to už ale domácím povedlo. Znovu byl u šance David Pastrňák a jeho formace. Kotouč se po odrazu ocitl kousek od levé tyče Berryho branky, kde byl připravený PATRICE BERGERON, jenž poté puk uklidil do poloodkryté jeho klece – 2:1. Bruins tak strhávají vedení znovu na svou stranu. Asistence: Zdeno Chára a David Pastrňák.

27:33
    Až nyní se také ke slovu dostali domácí hráči a hned z toho byla další velká šance. David Pastrňák našel svou přihrávkou volného Marchanda, Berra byl ale opět na místě!

24:18
    A Berra se musel znovu otáčet ve svém brankovišti, když zlikvidoval další velkou šanci Bostonu, tentokráte po tvrdé střele Davida Pastrňáka.
    21:38 Thomas VANEK - 1:1

21:38
    A je vyrovnáno. Domácí ve vlastní třetině ztratili kotouč, k němu se dostal THOMAS VANEK, který vyslal na bostonskou branku nepříliš prudkou střelu, ta se ale odrazila od jednoho z domácích hráčů a otřela se o brusli brankáře Bostonu. Puk tak skončil v síti a Rask nemohl vůbec nic dělat – 1:1. Asistence: Colton Sceviour a Nick Bjugstad.

17:03
    Domácí se ujímají vedení. Do samostatného úniku mířil NOEL ACCIARI, který byl navíc faulován a při signalizovaném vyloučení pak svou akci stejně dotáhl do zdárného konce, když Berru prostřelil střelou mezi jeho betony – 1:0. Bez asistence.

13:16
    Colton Sceviour inkasuje dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím další početní výhodu.

10:16
    Acciari dostává dvě minuty za hákování a přesilovku si tak nyní zahrají také hosté. Nejprve ale proběhne další komerční přestávka.

04:08
    Máme tu první vyloučení tohoto utkání. Na dvě minuty na trestnou lavici putuje hostující Jokinen za vysokou hůl.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 18. Acciari, 28. Bergeron (Chára, Pastrňák), 35. Krejčí, 59. Marchand (Spooner, Pastrňák), 60. Bergeron – 22. Vanek (Sceviour, Bjugstad), 30. Jágr (Yandle, Marchessault)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, C. Miller – Backes (A), Bergeron, Marchand – Pastrňák (A), Krejčí, Stafford – J. Hayes, Spooner, Beleskey – Acciari, Riley Nash, D. Moore.
    Florida Panthers: Berra (Wilcox) – Demers, Yandle, Petrovic, Matheson, Kindl, Pysyk – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Marchessault, Sceviour, Vanek – MacKenzie (C), Sgarbossa, S. Thornton.

Rozhodčí: Frederick L’Ecuyer, Gord Dwyer – Brad Kovachik, Brian Murphy