Pardubice – Vítkovice 3:4 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 0:3 (kon.) | Olomouc – Litvínov 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 29.10.2017, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 18. kolo

58:48
    Po čtyřech oslabeních v řadě si přesilovku konečně zahrají Vítkovice. Domácí kapitán Rolinek dostává dvě minuty za krosček.

56:21
    Šestá přesilovka pro Dynamo. Špatné vítkovické střídání odsedí na trestné lavici Radoslav Tybor.

50:20
    Je tu další přesilovka pro Dynamo Pardubice! Za podražení míří na trestnou lavici na dvě minuty Ivan Puzič.

47:25
    Hokejisté Dynama budou mít možnost reparátu. Dvě minuty za podražení dostává Radoslav Tybor a posílá svůj tým znovu do čtyř.

44:52
    Přesilovou hru si vyzkouší také Dynamo. Petr Kolouch inkasuje menší trest za hákování.

41:51
    Vítkovice budou hrát další přesilovku. Jacob Cardwell fauloval v šanci Davida Květoně a dostává dvě minuty za sekání.

35:48
    K velké nelibosti domácích příznivců budou Vítkovice hrát další přesilovku. Rozhodčí teď odpískal faul nefaul a Sacha Treille míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:00
    Také Vítkovice si zahrají přesilovku. Dynamo špatně vystřídalo a dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě bude muset odsedět Jordann Perret.

29:39
    Přesilovka pro Dynamo Pardubice. Dvě minuty za hákování si odpyká Daniel Kurovský.

16:03
    Přesilovku si vyzkouší také ostravský celek. Matěj Beran dostává dvě minuty za sekání.

05:04
    První přesilovka dnes odpoledne bude patřit Dynamu. Roman Szturc putuje na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 6. J. Sýkora (Rolinek), 26. Beran (Čáslava), 30. Ščotka (Tomášek) – 11. Baranka (Tybor, O. Roman), 17. Lev (O. Roman, Baranka), 27. Hudeček (Výtisk), 34. O. Roman (Lev, Tybor)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Čáslava, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Vondráček, Bojko, Dušek – M. Kaut.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Baranka, Puzič, Klok, Trška, Výtisk – Tybor, O. Roman, D. Květoň – P. Zdráhal, Lev, Olesz – Š. Stránský, Kolouch, Szturc – Tomi, Hudeček, Kurovský – T. Jáchym.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Gebauer, Hanzlík

Diváci: 7 024