Rýmařov – Líšeň 2:0 (kon.) | Hlučín – Hodonín 2:2 (kon.) | HFK Olomouc – Mohelnice 2:1 (kon.)
FC Hlučín
2:2 (1:1)
FK Hodonín
Sobota 02.06.2018, 17:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém si domácí FC Hlučín rozdělil body s týmem FK Hodonín za remízu 2:2. I ve druhém poločase jsme viděli na každé straně po jedné brance. Nejprve se trefil v 54 minutě Foltýn, který si naběhl na centr Málka a v zakončení se nemýlil. Deset minut před koncem dokázal vyrovnat střídající Gabčo a rozhodl tak o tom, že se body rozdělí. Domácí jsou tak dvě kola před koncem na pátém místě tabulky, Hodonínu patří momentálně devátá příčka. (09:00:25)

90

90
    Přetažený centr a míč končí v zámezí.

90
    Standartní situace pro hostující tým.

89
    Nepřesnosi na obou stranách hřiště a zápas se chýlí ke konci.

88
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Kyselka.

88
    Hosté se ubránili a chystají střídání.

87
    Hlučín se ale dostal do protiútoku a vybojoval rohový kop.

86
    Hodonín se nyní drží na útočné polovině.

85
    Foltýn stáhl soupeře k zemi a i tady vidíme žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Jančík.

83
    Mareš zastavil unikajícího Ságnera a nemohlo přijít nic jiného než žlutá karta.

82
    Faulu se dopustili i domácí a hra je momentálně přerušena.

81
    Bialek faulovaný a domácí se tlačí do útoku.
    79. GABČO - 2:2

79
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Hosté opět srovnávají stav utkání a hostující trenér si může zatleskat, neboť to byl právě on, který před malinkou chvíli sáhl ke střídání! DAVID GABČO se dostal k míči, individuální prací si vytvořil ideální střeleckou pozici a střelou o tyč dává branku! – 2:2.