Chrudim – Čížová 8:1 (kon.) | Vltavín – Dobrovice 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Brozany 3:2 (kon.)
Litoměřicko – Písek 3:3 (5:4 po pen.) | Ústí n/O – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Domažlice – Jirny 1:1 (5:3 po pen.)
FK Králův Dvůr
3:2 (0:2)
SK Sokol Brozany
Sobota 02.06.2018, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 30. kolo

Je konec! Králův Dvůr se nakonec oklepal z prvního poločasu a v tom druhém otočil stav zápasu. Domácí vstřelili třetí branku krátce před koncem utkání, Brozany tak nestačily reagovat. Dnešní utkání ale nabídlo velice pohledný fotbal, kterému nechybělo takřka nic. (12:25:40)

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Ježdík, přichází Daniel Zelenka.

90
    Druhý poločas je nastaven o dvě minuty.

89
    Nadějný kontr soupeře musel nedovoleným zákrokem zastavit Mešič, který se nakonec obejde bez žlutého kartónku.
    88. NOVÁK - 3:2

88
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí stavu zápasu a pár minut před koncem sahají po zisku plného počtu bodů! RUDOLF NOVÁK si narazil se spoluhráčem a poté nesmírně přesnou placírkou zamířil k tyči.

88
    Brozany měly k dispozici rohový kop, který ale nepřinesl nic nebezpečného. Posléze se do zakončení nedostal ani Chukwuma.

87
    Hodně důležitý zákrok vytasil Mešič, který hlavou ještě odehrál míč za sebe. V opačném případě se do velké šance mohl dostat Balšánek.

86
    V závěrečných minutách jsou aktivnější domácí, kteří by za každou cenu chtěli vstřelit vedoucí branku. Brozany ale zatím odolávají.

85
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Jan Franc, přichází Jiří Stehlík.

83
    Žlutou kartu dostává Radek Cibulka (Sokol Brozany).

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Králův Dvůr konečně vyrovnal skóre, oba celky tak mají k vítězství zase stejně daleko.

80
    Žlutou kartu dostává Petr Tichý (Sokol Brozany).

80
    Balšánek rozehrál standardku narychlo, načež se sám dostal k centrovanému pokusu. Tvrdoň musel míč vyboxovat do strany.
    79. NOVÁK - 2:2

79
    Je vyrovnáno! Jeden z domácích vrátil míč před branku, kde číhal nikým neatakovaný RUDOLF NOVÁK, který zamířil bezpečně k tyči.

79
    A o pár vteřinek později to samé. Benda si navedl míč na levačku a z lukrativní pozice zamířil metr vedle brány.