Thajsko – Čína 0:2 (kon.) | Anglie – Nigérie 2:1 (kon.) | Rakousko – Německo 2:1 (kon.)
Švédsko – Dánsko 0:0 (kon.) | Černá Hora – Slovinsko 0:2 (kon.) | Belgie – Portugalsko 0:0 (kon.)
Irsko – USA 2:1 (kon.) | Island – Norsko 2:3 (kon.)
Irsko
2:1 (0:1)
USA
Sobota 02.06.2018, 21:00 • Aviva Stadium (Dublin) • Mezinárodní přípravné zápasy

S přáním hezkého zbytku sobotního večera se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů se budu opět těšit, na shledanout. (23:10:26)

Máme tu konec utkání, ve kterém se radují z vítězství domácí fotbalisté, kterým se povedl ve druhé půli skvělý obrat. Nejprve po necelé čtvrt hodině hry vyrovnal Burke po rohovém kopu a v poslední minutě se stal domácím hrdinou po pár vteřinách na hřišti Alan Judge.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:14.

90+3

90+3
    Walters skvěle šetří vteřiny u rohového praporku, hlavní rozhodčí co nevidět zápas ukončí.

90+2
    Irové mají k dispozici další rohový kop, toto utkání už si zřejmě vyrovnat nenechají.

90+1
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
    90. ALAN JUDGE - 2:1

90
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Irové v euforii. McClean se v pokutovém území rychlou kličkou zbavil obránce, následně míč přenechal střídajícímu ALANU JUDGEMU, který po minutě na hřišti střílí vedoucí branku tvrdou ranou o břevno.

89
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází O'Dowda, přichází Judge.

88
    Po odrazu jednoho z hostujících hráčů následuje autové vhazování.

87
    Žlutou kartu dostává Corona (USA).

87
    Moore fauluje v blízkosti rohového praporku a střídající Arter už je připraven s rozehrávkou.

86
    Nyní takové štěstí neměli, Američané odkopávají daleko od své branky.

85
    Další možnost budou mít Irové z rohového kopu, po kterém už se dneska jednou prosadili.

84
    Irové nadále aktivnějším týmem, Hamidovi se nyní vůbec nepovedl odkop od branky.

83
    O'Dowda se hezkou přešlapovačkou zbavil na pravé straně bránícího hráče, celá akce byla opět pokažená špatným centrem.

82
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Hendrick, přichází Arter.

81
    Máme před sebou posledních deset minut hry, doufejme, že se ještě dočkáme zajímavých situací.