Thajsko – Čína 0:2 (kon.) | Anglie – Nigérie 2:1 (kon.) | Rakousko – Německo 2:1 (kon.)
Švédsko – Dánsko 0:0 (kon.) | Černá Hora – Slovinsko 0:2 (kon.) | Belgie – Portugalsko 0:0 (kon.)
Irsko – USA 2:1 (kon.) | Island – Norsko 2:3 (kon.)
Anglie
2:1 (2:0)
Nigérie
Sobota 02.06.2018, 18:15 • Wembley • Mezinárodní přípravné zápasy

Já se s vámi dnes loučím. Děkuji za pozornost a těším se u dalších zápasů na shledanou. (20:16:39)

Máme za sebou další přípravný zápas na Mistrovství světa. Byl to zápas dvou poločasů. V tom prvním předvedli Angličané skvělý výkon plný rychlosti, kombinace a zakončení. A také dvou branek. Ten druhý už byl rozdrobený spoustou střídání a ztratil své tempu z první půle. Nigérijci předvedli trochu slušnější výkon jen v prvních deseti minutách druhé půle, kdy nejen snížili, ale i poté Angličanům trochu zatápěli. První poločas a zbytek toho druhého, byl z jejich strany ale hodně špatný. Oba týmy čeká další příprava v příštím týdnu. Anglie se postaví Kostarice a Nigérie České republice.

90+4

90+2
    Musa posílal nebezpečný centr do vápna domácích. Skvěle zakročil Cahill.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

86
    Po dlouhé době trochu vzrušení. Centr Delpha hlavičkoval Rasfhord, ale míč z jeho hlavy těsně přeletěl břevno.

84
    Poslední minuty se hra hodně uklidnila a odehrává se výhradně mezi oběma šestnáctkami.

82
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Alli, přichází Delph.

81
    Z dvaceti metrů napřáhl Rashford. Jeho přízemní střela se mezi tři tyče nevešla.

78
    Do vyložené šance se hnal Welbeck. Na poslední chvíli ho skluzem zastavil Troost-Ekong.

77
    Žlutou kartu dostává Musa (Nigérie).

77
    Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Ighalo, přichází Iheanacho.

74
    A už podruhé v zápase velká nepříjemnost pro Nigérii. V hlavičkovém souboji se hlavami srazili Etebo a Omeruo. Oba jsou ale po ošetření v pořádku.

73
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Kane, přichází Rashford.
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Sterling, přichází Welbeck.

71
    Pěkná akce Anglie. Sterling, který se oproti prvnímu poločasu vytratil, poslal do křídla Loftuse-Cheeka. Tomu se ale centr nevyvedl.

70
    Obi Mikel napřáhl z pětadvaceti metrů a štiplavou ranou zaměstnal Pickforda.

68
    Střídání v posledních minutách hodně drobí hru, která zatím nemá tempo ani kvalitu, jako v prvním poločase.

67
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Young, přichází Rose.
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Lingard, přichází Loftus-Cheek.

66
    Nigérijci ve druhém poločase velmi dobře napadají rozehrávku Anglie. Tím dělají zejména stoperům velké problémy.