Rýmařov – Líšeň 2:0 (kon.) | Hlučín – Hodonín 2:2 (kon.) | HFK Olomouc – Mohelnice 2:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 02.06.2018, 16:30 • Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Tímto se s vámi loučím a těším se u dalších přenosů. (18:21:11)

Zápas v Rýmařově skončil výborným výsledkem pro domácí. V zápase ve kterém se jim příliš nedařilo vstřelili v závěrečné desetiminutovce dvě branky a získali tři nesmírně důležité body v boji o setrvání v MSFL.

90+3

90+1
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Gyorgy, přichází Němec T..

90
    Posledních deset minut nám nahrazuje celých předchozích osmdesát. Rána hostů z dvaceti metrů končí na břevně Barošovi branky.
    87. WOITEK - 2:0

87
    A domácí se rozjeli. Druhou branku přidává Woitek.
    83. ONDRUŠKA - 1:0

83
    A stal se zázrak. Přímý kop z levé strany přiletěl do vápna na hlavu Ondrušky a ten střílí velmi důležitý vedoucí gól.

82
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Šupák, přichází Horák.

82
    Žlutou kartu dostává Krška (SK Líšeň).

79
    Žlutou kartu dostává Bednář (SK Líšeň).

78
    Čas domácím se hodně krátí. Na hřišti ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že by mohli pomýšlet na vstřelení gólu.

74
    Na hřišti se nám trochu přiostřilo. Během minuty se do dvou ostrých soubojů dostal hostující Reteno.

71
    Z dálky to zkoušel opět hostující Reteno. Jeho slabou střelu zkrotil bez potíží v náruči Baroš.

69
    Domácí si nadále koledují. Jen s vypětím všech sil zachytávají Útoky hostů, kteří ve druhém poločase podstatně zlepšili svoji hru.

64
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Fila, přichází Smrčka.

63
    Šance domácích podtrhla zatím jejich nezdary. Šupák se dostal k míči, ale jen se ukopl.

59
    Velká šance hostů. Tomáš Machálek se dostal ve vápně k míči. Vyslal prudkou přízemní střelu, ale golman domácích jistě zasáhl.