Karlovy Vary – Jirny 1:0 (kon.) | Benešov – Štěchovice 1:1 (5:3 po pen.) | Zápy – Litoměřicko 2:1 (kon.)
po penal. (5:3)
FK Benešov
1:1 (0:1)
TJ Štěchovice
Neděle 12.08.2018, 17:00 • Benešov • Česká fotbalová liga • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den u sledování 1.kola ČFL! V dnešním utkání se střetne domácí Benešov, který vyzve Štěchovice. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Benešov odehrál dva přípravné duely. Nejprve prohrál s Českými Budějovicemi 7:0 a poté remizovali s Královým Dvorem 1:1. Štěchovice remizovali 1:1 s Admirou Praha.

Posledních pět vzájemných utkání:
    30.05.18 Benešov-Štěchovice 3 : 0
    27.09.17 Štěchovice-Benešov 1 : 2 (1 : 1)
    28.05.17 Štěchovice-Benešov 2 : 1(1 : 1)
    28.10.16 Benešov-Štěchovice 1 : 3
    01.06.16 Benešov-Štěchovice 0 : 1(0 : 0)

SK Benešov: Tetour- Balata L., Brokeš, Čapek, Engelmann, Hampl, Pedro, Švantner, Vosahlo, Vrňák, Zákostelský (C)
    Náhradníci: Rotbauer- Balata V., Laštovka, Rataj, Srb, Turek

TJ Štěchovice: Řehák- Batka, Busta, Dil, Jakobovský, Košata, Kučaba, Kučera (C), Novák, Pavlík, Volešák
    Náhradníci: Vašák- Gřeš, Muller, Těžký, Vávra

Rozhodčí: Drábek Drahoslav.

1

1
    Benešov oblékl žluté dresy, Štěchovice červené.

2
    Domácí jsou aktivnějším týmem.

3
    K zakončení se dostal domácí Engelmann, jenže jeho střela byla spíš exhibiční. Řehák bude odkopávat od brány.

4
    Brokeš se nedokázal dostat do pokutového území.

5
    Benešov začal velice aktivně. Štěchovice nejsou skoro vůbec u míče.

6
    Chybná přihrávka domácího Hampla.

7
    Štěchovice kombinují kolem levé postranní čáry. Uvidíme, o vymyslí za kulišárnu.

8
    Další nepřesnosti na domácí straně.

9
    Dil dostal přesnou přihrávku na levé křídlo. Snažil se obejít Pedra, jenže ten si s ním dokázal bez problémů poradit.

10
    V prvních deseti minutách jsme neviděli žádnou větší akci. Stále platí bezbrankový stav.

11
    Zajímavý volný přímý kop pro domácí žluté barvy.

12
    O zakončení se postaral kapitán Zákostelský, jenže jeho pokus končí mimo areál.

13
    Utkání se lehce vyrovnalo. Štěchovice se postupně zlepšují.

14
    Rohový kop pro hostující Štěchovice.

15
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Vosáhlo.

16
    První zajímavější akce! K odraženému míči se dostal Švatner. Ihned vypálil. Naneštěstí pro jeho celek těsně minul pravou tyč Řehákovy branky.

17
    Štěchovice se opět ubránily, nicméně Benešov je stále nebezpečný.

18
    Vrňák se nedokázal prosadit přes Batka, který získal aut pro své barvy.

19
    Agilní Dil centroval do vápna. Zde ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a tak neměl Tetour problém zachytit míč do svých rukavic.

20
    Po dvaceti minutách stále platí stav 0:0.

21
    Benešov kombinuje na své polovině hřiště.

22
    Pavlík vybojoval volný přímý kop pro Štěchovice.

23
    Volešák hledal Bustu, jenže ten vyl dobře pokrytý obráncem.

24
    Benešov si opět hledá skulinku, jak se dostat k brance Řeháka.

25
    Engelmann, který hrál ligu za Ostravu či Žižkov, si pohrál s Kučerou. Poté přihrál na Brokeše, který celou akci nesmyslně zastavil.

26
    Rohový kop pro Benešov.

27
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil brankář Řehák.

28
    Útočným faulem na polovině hřiště se prezentoval domácí kapitán Zákostelský.

29
    Štěchovice se nemohou dostat do pořádného zakončení, neboť domácí skvělé vystupují a hlídající si vysoké hráče Štěchovic.

30
    Po půlhodině zápasu stále platí bezbrankový stav.

31
    Pavlík nepřesně centroval. Tetour bude odkopávat od brány.

32
    Hra je zatím hodně nepřesná. Oba celky dělají velké chyby v postupných útocích. Díky tomu stále platí, že ani jeden celek ještě nedokázal vstřelit branku.

33
    Útočným faulem se prosadil Batka, který skluzem zajel do Pedra.

34
    K zakončení se dostal Zákostelský, jenže stejně jako z volného přímého kopu minul.

35
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAN DÍL, který krásnou střelou z první překonává domácího brankáře Tetoura. Štěchovice se dostávají do překvapivého vedení.
    35. DÍL - 0:1

37
    Štěchovice jsou na koni. Benešov dělá chybu za chybou.

38
    Vrňák se nedokázal dostat k centru. Štěchovice budou rozehrávat aut, konkrétně Busta.

39
    Benešov je u míče a postupně bude rozvíjet svoji kombinaci.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, který zatím přinesl jednu branku.

41
    Hosté budou mít další standardní situaci.

42
    Tentokrát se hráči Benešova ubránili. Ovšem hosté dobře napadají a dělají soupeři velké problémy.

43
    Rohový kop pro domácí celek.

44
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Košata.

45
    Rozhodčí Drahoslav Drábek se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

45+1
    Benešov krouží kolem pokutového území Štěchovic, nicméně ty je k ničemu nepouští.

45+1

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Sledovali jsme první půli mezi Benešovem a Štěchovicemi, který končí výhrou hostů 0:1, když se v 35.minutě prosadil Díl po přesném zakončení k levé tyči. Domácí byli aktivnější, jenže žádné větší střely neměli. Uvidíme, co přinese půle druhá.

46

46
    Ani jeden z trenérů se nerozhodl pro střídání.

47
    Štěchovice kontrolují míč na své polovině hřiště.

48
    Rohový kop pro hostující mužstvo.

49
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Čapek.

50
    Útočným faulem se provinil domácí Švantner.

51
    Kapitán Kučera hledal v pokutovém území Díla, jenže ten byl dobře hlídán.

52
    Benešov pomalu kombinuje na své polovině hřiště.

53
    Nedovoleným zákrokem se prezentuje Kučaba, který zatáhl za dres Čapka.

54
    Nepřesnou přihrávkou se prezentoval hostující Volešák.

55
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Engelmann.

57
    Benešov kombinuje na své polovině hřiště a touží vyrovnat toto utkání.

58
    Rozhodčí Drábek píská další nedovolený zákrok hostů.

59
    Hra je hodně rozkouskovaná díky faulům a častým odkopům míče mimo hřiště.

60
    Po hodině hry vede hostující mužstvo 0:1 díky trefě Díla.

61
    Nepřesná přihrávka domácího Brokeše končí v zázemí. Hostující Řehák bude odkopávat od brány.

62
    Štěchovice stále nepouští domácí k ohrožení jejich svatyně. Zatím parádní výkon do obrany.

63
    Busta si parádně poradil s dotírajícím Hamplem.

64
    Pavlík ztratil míč díky tlaku tří protihráčů, kteří nakonec vybojovali rohový kop.

65
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Balata, přichází Turek.

66
    Domácí trenér jednoznačně posiluje útočnou fázi hry svého týmu.

67
    Rohový kop nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Volešák.

68
    Novák spěchá do rychlého brejku. Přihrál na Batku, jenže ten poté ztratil míč na Brokešovi.

69
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Díl, přichází Greš.

70
    Posledních dvacet minut utkání.

71
    Nedovolený zákrok Čapka. Štěchovice se pomalu přibližují prvním bodům v sezóně.

72
    Rohový kop pro hosty.

73
    Ani tahle standardní situace nepřinesla gólovou tečku.

74
    Benešov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL ČAPEK, který vyrovnává utkání na 1:1 díky přesnému zakončení k levé tyči.
    74. ČAPEK - 1:1

75
    Štěchovice se tlačí do útoku.

76
    Kučera nepřesně centroval do pokutového území Benešova.

77
    Útočným faulem se prezentoval domácí Jakobovský.

78
    Bojuje se o každý centimetr hřiště.

80
    Posledních deset minut utkání.

81
    Pavlík zachránil svůj tým od inkasované branky po odebrání míče Engelmannovi.

82
    Žlutou kartu dostává Volešák (TJ Štěchovice).

83
    Benešov si i tentokrát poradil se standardní situací.

84
    Rohový kop pro domácí Benešov.

85
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Greš.

86
    Posledních zhruba pět minut a pokud skončí zápas 1:1, o vítězi rozhodne penaltový rozstřel.

87
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Vávra.

88
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí. Řehák bude odkopávat od brány.

89
    Domácí se radují z branky jenže ne na dlouho, postranní sudí píská ofsajd.

90
    Rozhodčí Drahoslav Drábek se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.