Pardubice – Chrudim 4:0 (kon.) | Sokolov – Jihlava 2:2 (kon.) | Vítkovice – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Prostějov – Hr. Králové 0:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:2 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 18.08.2018, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

87
    Jiří Klíma (JIH) ještě dostává žlutou kartou, s rozhodčím diskutoval asi až příliš horlivě.

63
    Petr Glaser (SOK) při bránění stáhl soupeře k zemi, jasná žlutá karta pro domácího kapitána.

45+1
    Vojtěch Machek (SOK) ještě na poslední minuty ostře atakoval soupeře a na konci poločasu vidí žlutou kartu.

39
    Zoubele (JIH) zajel ostře do Kosaka, od rozhodčího vidí žlutou kartu.

29
    Milan Mišůn (SOK) před vápnem zastavil Klímu, plácnul ho do obličeje. Žlutá karta a další standardní situace pro Vysočinu.

22
    No a cestou zpátky Klobása (JIH) stáhl k zemi unikajícího Glasera, za což od rozhodčího vidí žlutou kartu.

5
    Kosak se dral do vápna a byla staže k zemi, rozhodčí nařizuje pokutový kop a ještě dostal Till Sebastian Schumacher (JIH) červenou kartu! Hodně přísná penalta a ještě přísnější vyloučení.