Wolverhampton – Manchester City 1:1 (kon.) | Arsenal – West Ham 3:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 2:2 (kon.)
Huddersfield Town – Cardiff 0:0 (kon.) | Southampton – Leicester 1:2 (kon.) | Liverpool – Brighton 1:0 (kon.)
Huddersfield Town
0:0 (0:0)
Cardiff City FC
Sobota 25.08.2018, 16:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 3. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:10. (19:21:56)

To je ode mne vše. U dalšího přenosu naviděnou!

Vyhroceným koncem nám tedy zápas končí. Mohli jsme sledovat velmi podobné oba poločasy. V první půli diktoval tempo domácí Huddersfield, který Cardiff kromě pár rohů do ničeho nepustil. To se ovšem v druhém poločase změnilo. Po zbytečné agresivitě po jednom ze soubojů vyfasoval Hoggs červenou kartu a domácí tak dohrávali v 10ti. Iniciativu, tak převzal hostující Cardiff, který svou převahu dokázal přenést i do několika gólových šancí, ale jak Ward tak Morrison se neprosadili. Zápas tak skončil 0:0 a oba celky si dá se říct zaslouženě odnáší po jednom bodu.

90+4

90+4
    Snad do poslední akce se posouvá Huddersfield. Kongolo byl ovšem zastaven a s autem už nikam moc nespěchá.

90+3
    Na opačné straně se už už za obranu dostal Reid, skvěle však vyběhl Lössl a šanci hostů zastavil.
    90+2. Centr Mbenzy

90+2
    Z levé strany teď po protiakci centroval Mbenza. Bambovi se odkop vůbec nepovedl, s tím bohužel pro domácí nepočítal Depoitre a k zakončení do odkryté brány se nedostal.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Cardiff se snaží najít skulinku v obraně domácích. Ovšem prozatím se jim ji nepovedlo najít a míč, který směřoval na Reida končí v zámezí.

89
    Z auto tak do vápna opět letěl dlouhý míč od Morrisona, nikdo ze zelených se k němu ale nedostal.
    87. Šance Reida

87
    Na středu hřiště teď dochází k mnoha ztrátám míče. Lépe z toho nakonec vyšel Cardiff. Reid se na vápně zbavil svého obránce, míč ale do brány nezatočil.

86
    Ke střele ze slušné vzdálenosti se dostal Arter, opřel se do ní ovšem až příliš, a míč tak skončil na tribuně za domácí bránou.

85
    Faulem na Benetta se porvinil Mbenza, a tak z toho bude slušná standartka pro hosty. Rallsovi se však centr příliš nevyvedl a míč odvrátil hned první z domácích.

84
    Kongolo musel na levé straně hřiště po vyloučení Hogg hodně změnit svůj styl hry, ovšem i v obranné činnosti se osvědčil.

82
    Lössl si teď neporozuměl jedním z obránců domácích, míč tak doběhl Paterson, který nabil Murphymu, jeho volej ale skončila hodně mimo.