AZ Havířov
Sobota 01.09.2018, 11:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy juniorů

Konec zápasu. (13:08:13)

55:58
    Kohouti v přesilovce pět na tři špatně střídali a hráli v šesti. Dvě minuty pro trestnou lavici odsedí Martin Pěcha (OLO).

54:21
    Havířov jde rovnou do tří! Dvě minuty za sekání si odsedí Daniel Szturc a další dvě minuty za krosček obdržel Juhász.

49:22
    A za hákování míří na trestnou lavici další z Olomouckých. Tentokrát Vítězslav Klesla (OLO).

48:39
    Síly na ledě se srovnají. Hilšer (HAV) si odsedí rovněž dvouminutový trest za hákování.

48:14
    Hanáci se budou muset znovu bránit. Podruhé v utkání usedá na trestnou lavici Josef Podlaha (OLO), tentokrát za hákování.

44:24
    A další početní výhoda pro Havířov. Dvě minuty za krosček si odsedí Matúš Hlaváč (OLO).

40:01

40:00

31:00
    Za neupravený dres pyká i Juhász (HAV). I havířovský útočník si odpyká dvě minuty. Nové pravidlo zjevně dělá zatím juniorům problémy.

29:23
    A další přesilovka pro Havířov. David Kalač (OLO) míří na dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

24:20
    Přesilovku si zahrají i Kohouti. Uhlíř (HAV) si odsedí dvě minuty za zdržování hry pro neupravenou výstroj.

20:37
    Kohouti se musí znovu bránit. Za hákování si dvouminutový trest odsedí Josef Podlaha (OLO).

20:01

20:00

20:28
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc chvíli před koncem první třetiny otevírá skóre utkání, když na havířovského brankáře dokázal vyzrát trochu paradoxně jeden z olomouckých obránců, a to MATÚŠ HLAVÁČ. Bez asistence.

00:01

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Vosátko, Rutar L., Hlaváč, Harabiš, Bahounek, Klesla – Kalač, Pěcha, Podlaha, Matiaško, Ministr, Mácha, Horký, Štědrý, Štefka, Tomajko, Rosecký, Tichý, Plhal.

AZ RESIDOMO Havířov: Dufek (Ludvík) – Uhlíř, Ševeček, Szturc, Topolanský, Koubek, Grygar, Máca, Thiel – Pawliczek, Adámek, Stodůlka, Hilšer, Janeček, Mastič, Dufek, Tomeček, Žídek, Juhász, Bochnák, Revaj..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.