Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
EV Zug
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HK Něman Grodno
Sobota 08.09.2018, 17:00 • Bossard Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:34:45)

Střely na branku: 43 – 22

Je dobojováno. Hosté nakonec rozhodli prodloužení a připisují bod navíc. Domácí můžou mrzet neproměněné přesilové hry a také mnohdy překombinované akce. Viděli jsme celkem pohledné utkání, ve kterých bylo k vidění mnoho šancí. Nakonec se nerozhodlo v základní hrací době a muselo na řadu přijít prodloužení.

64:56 Arťom LEVŠA - 2:3

64:56
    Něman Grodno právě vstřelil branku! Hosté laxnost domácích potrestali a rozhodují toto utkání pouhé čtyři vteřiny před vypršením prodloužení. ARŤOM LEVŠA sebral kotouč domácím a uháněl sám na branku domácích. Z pravé strany pak dokázal prostřeli Aeschlimanna, jenž tak neměl nárok – 2:3. Bez asistence.

64:30
    Domácí prováhali další šanci, až příliš moc kombinovali před Trusem, až o kotouč přišli. Do akce tak míří zase Grodno.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:25
    Alexandr Maljavko se dostal do blízkosti domácí branky, ale další zákrok předvedl Aeschlimann, jenž také hodně svůj tým podržel.

62:53
    Stalberg bekhendovou střelou z pravého kruhu neuspěl a hned na to míří do rychlého protiútoku hosté.

62:18
    Grodno se dostalo do další akce před brankou Zugu, Pitule však střelu z první poslal jen do hrudi domácího brankáře Aeschlimanna.

61:53
    A na druhé straně musel proti další hostující střele zasahovat Aeschlimann, jenž také podržel svůj tým. Hru pak raději přerušil.

60:59
    Santeri Alatalo na levé straně vystřelil a vracející se Trust nyní zneškodnil obrovskou jeho šanci!

60:41
    U puku jsou nyní domácí hráči a už se přibližují útočnému pásmu, kde se pokusí ohrozit Trusovu klec.

60:13
    Arťom Kisly se zjevil těsně před Aeschlimannem, přízemní střelou ho ale nepřekonal.

60:01

Utkání sleduje 2 559 diváků.

Je to tak. Zápas nenašel vítěze v základní hrací době a je před námi pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani to nikdo nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 13. Simion (Alatalo, McIntyre), 58. Klingberg (McIntyre, Alatalo) – 21. Kisly (Levša, Kozjachy), 55. Kisly (Levša), 65. Levša

EV Zug: Aeschlimann (Stephan) – Thiry, Alatalo, Stadler, Diaz (C), Zgraggen, Zryd, Oejdemark – Stalberg, Roe, Lammer – Simion, McIntyre (A), Martschini (TS) – Suri (A), Albrecht, Klingberg – Zehnder, Senteler, Schnyder – Leuenberger
    HK Něman Grodno: Trus (Samankov) – Koršunov (C), Choromando, Děrljuk, Šuba, Orlov, Kryskin, Petrov, Lebeděv – Maljavko A., Pitule (A), Maljavko S. – Jelisejenko, Smurov (TS), Malinovskij – Levša, Remezov (A), Kisly – Varivončik, Savinov, Kozjachy

Rozhodčí: Piragić, Tscherring – Kovacs, Borga

Diváci: 2 559