Philadelphia – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Ottawa – Chicago 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.)
Carolina – Washington 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 1:5 (kon.) | St. Louis – Columbus 3:0 (kon.)
Winnipeg – Calgary 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 7:3 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Pátý gól Bolts! Opuštěnou bránu Nashvillu trefuje z vlastní třetiny český obránce DOMINIK MAŠÍN. Bez asistence.
    29:25 ANDREOFF - 1:4

29:25
    Lightning skórují při vlastním oslabení a vedou opět o tři branky! Dumont při situaci 2 na 1 naservíroval puk ANDY ANDREOFFOVI, a ten jej zasunul za Rinneho záda. Pro bývalého útočníka Los Angeles Kings druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Gabriel Dumont.
    28:34 JOSI - 1:3

28:34
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru a snižují na 1:3! Do přihrávky Subbana se opřel ROMAN JOSI a trefil se přesně do levého horního růžku Domingueovy svatyně. Asistence: P. K. Subban, Filip Forsberg.
    09:24 KATCHOUK - 0:3

09:24
    Třetí gól Blesků! Po bekhendovém pasu od Andreoffa se s toušem před bránu natlačil Colton. Jeho dobré práce pak využil BORIS KATCHOUK. Kanadský útočník zapisuje druhý gól v přípravě, 3:0 pro Lightning! Asistence: Ross Colton, Andy Andreoff.
    09:06 ERNE - 0:2

09:06
    Hosté jdou na začátku desáté minuty do dvoubrankového vedení! Cirelli ještě z těsné blízkosti na Rinneho nevyzrál. K odraženému puku se ale následně dostal ADAM ERNE, a ten již poslal černou pryž do sítě. Druhý gól v dnešním zápase pro třiadvacetiletého útočníka, Tampa vede 2:0! Asistence: Anthony Cirelli.
    07:18 ERNE - 0:1

07:18
    Lightning otevírají v osmé minutě skóre dnešního utkání! Po pěkně přihrávce Volkova z pravé strany se prosadil bekhendovým blafákem ADAM ERNE. 1:0! Asistence: Alexandr Volkov.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 29. Josi (Subban, Forsberg) – 8. Erne (Volkov), 10. Erne (Cirelli), 10. Katchouk (Colton, Andreoff), 30. Andreoff (Dumont), 58. Mašín

Nashville Predators: Rinne (41. Grosenick) – Josi (C), Carrier, Tinordi, Subban, Ekholm (A), Irwin – Forsberg, Johansen, Tolvanen – Hartman, Bonino, Fiala – Grimaldi, Blackwell, Smith – Brickley, Gaudreau, Rinaldo
    Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Koekkoek, Sergačjov, Gaunce, Černák, Mašín, Spencer – Volkov, Gourde, Conacher – Erne, Cirelli, Joseph – Katchouk, Lynch, Raddysh – Andreoff, Colton, Dumont

Rozhodčí: Furman South, Kelly Sutherland – Darren Gibbs, Brad Kovachik

Diváci: 17 342