Wolfsberger – Hartberg 3:4 (kon.) | Rheindorf Altach – Austria 2:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 0:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
3:4 (2:1)
TSV Hartberg
Sobota 06.10.2018, 17:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 10. kolo

Parádní útkání ve kterém hosté dokázali srovnat dvougolové manko a nakonec rozhodnout brankou z 87. minuty. Hrdinou utkání je dnes jednoznačně Rajko Rep, který vstřelil dva goly a na jeden nahrál.
    To je ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Zas někdy příště u přenosu (nejen) z Rakouské nejvyšší soutěže. (19:03:56)

90+3

90+3
    Vypadá to, že výhru si Hartberg už vzít nenechá. Každý míč, který míří do pokutového území hráči obětavě hlavičkují pryč.

90+2
    Domácí mají čas ještě na poslední nákop.

90+1
    Střela, kterou z přímého kopu vyslal na bránu Liendl mířila jenom do připravené zdi. Domácí zůstávají u balonu.

90+1
    Přímy kop pro domácí!

90
    Domácí už rezignovali na jakoukoli obranu a vysunují svoje obránce do pokutového území.

88
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Manfred Gollner, přichází Saša Jovanović.
    87. Rajko REP - 3:4

87
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Tak by se dalo hodnotit posledních patnáct minut. Domácí nedokázali využít ani jednu ze svých šancí, naopak hostům se podařilo využít tu jednou kterou si vypracovali. Autorem branky je Rajko Rep, který si navedl na hranici pokutového území míč do středu na svojí silnější nohu a následnou střelou na bližší tyč nedal Schmitzovi šanci.

86
    Domácí teď marně reklamují faul na útočné půlce. Hosté teď vzácně překročili půlku.

85
    Domácí vytrvale buší do obrany hostů. Uvidíme co přinese závěrečná pětiminutovka.

83
    Hsoté mohou být rádi, že stav je stále vyrovnaný, protože centr který vyprodukoval Michael Liendl rozhodně zakončit šel. Odkop od brány.

81
    Pěná průniková nahrávka Liebla na nově příchozího Gschweidla. Tomu však na poslední chvíli ukopl balon jeden z obránců.

80
    Wolfsberger stupnuje tlak tohle vypadá na krušnou desetiminutovku pro hosty.

79
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Dever Orgill, přichází Bernd Gschweidl.

75
    Hráči Hartbergu ted tahají za kratší konec a snaží se vyprostit z vlastní půlky

73
    A do třetice Faist! Střelu pod břevno, kterou vyprodukoval Schermbock vyráží na roh. Hosté ted nechávají vyniknout svého golmana.

72
    A znovu fantastický Faist! Hlavičku Orgilla vytěsnil mimo tři tyče. Domácí jsou však stále na balonu.

70
    Problémy s rozehrávkou hostů vyřešil dlouhým odkopem Faist.

69
    Oba tými pokračují v obrovském tempu. Hraje se ted nahoru, dolu.

67
    Skvělý Faist. Brankář hostů ted odčinil své předchozí zaváhání, když v situaci jedna na jednoho vychytal Kropfla!
    66. Michael NOVAK - 3:3

66
    Další gol! Tentokrát se prosazují domácí. MICHAEL NOVAK je tím štastným střelcem. Jeho centr na zadní tyč zapadl pod břevno branky a hraje se znovu od nuly. Brankář hostů Florian Faist si určitě tento gol za rámeček nedá.

63
    Domácí po obdrženém golu hned míří k brance soupeřě. Hra má ted obrovské tempo.
    62. Florian FLECKER - 2:3

62
    Hartberg jde do vedení
    Nadherně provedený přímý kop v podání FLORIANA FLECKERA, který otáčí vývoj zápasu!
    58. Dario TADIĆ - 2:2

58
    A je vyrovnáno! Trenér Schopp si může mnout ruce, protože tohle střídání mu vyšlo na jedničku. DARIO TADIČ na brankové čáře jenom nastavil nohu a míč tak dopravil po krásné nahrávce Rajko Repa do branky.

52
    Domácí teď až příliš důrazně napadali rozehrávku hostů. Vše vyvrcholilo faulem na Phillipa Siegla.

51
    Standartní situace, kterou z půlky hřiště dobře exekuuoval Michael Liendl. Posadil centr na Rnicovu hlavu. Ten se však z minimální vzdálenosti trestuhodně mýlil. Odkop pro hosty.

50
    Hráči Hartbergu teď zamkli domácí před jejich bránou. Větší šanci si však vypracovat nedokázali a míč tak nakonec putuje po špatné nahrávce do outu.

48
    Dluhý nákop na Orgilla. Ten ještě stihl balon tečovat hlavou, ale nenašel žádného svého spoluhráče.

48
    Domácí jsou od začátku poločasu aktivnější a tlačí se za třetí golem.

47
    Se střelou Liendla teď neměl Faist žádný problém a míč ukrývá ve svých rukavicích.

46
    Domácí odstartovali druhý pločas nákopem na branku Faista. Žádný z útočníků si nedokázal balon zpracovat a tak končí na kopačkách hostů.

46
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Siegfried Rasswalder, přichází Dario Tadić.

46

Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu. Co nevidět začne druhý poločas.

V prvním poločase jsme viděli sympatický výkon od obou týmů. Domácí vytěžili z dobrého začátku maximum a vedli o dva goly. Hostům se podařilo ještě rychle snížit, ale vyrovnat už se jim do konce poločasu nepodařilo. Uvidíme jestli tak učiní v druhém poločase

45+1

45+1
    Poslední akce poločasu. Ivan Ljublič nacentroval míč do pokutového území domácích. Nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal předskočit Lukase Schmitze, který si míč stáhl do rukavic a ukončil tak první poločas.

44
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

43
    A vypadá to že poločas také už s míčem na kopačkách dohrají.

41
    Domácí z rohového kopu nic nevytěžili, ale zůstávají u balonu.

41
    Štěstěna teď stála při Florianu Faistovi. Sven Sprangler si udělal prostor a svojí následnou střelu kroutil na zadní tyč. Nebezpečnou střelu však na poslední chvíli zablokoval jeden z obránců. Roh pro domácí.

40
    Florian Flecker si na hranici pokutového území dobře zpracoval dlouhý balon. Už si to s ním chtěl namířit na branku, ale rozhodčí mu odpískal hru rukou. Míč pro domácí.
    38.

38
    Schmerbock mohl teď tvýšit vedení domácích. Schmitz mu naservíroval balon až na malé vápno. Domácí forvard, ale nedokázal míč nasměrovat do bránky.

37
    Hosté teď zahnali domácí s rozehrávkou až ke Schmitzovi, který vše musel nakonec řešit dlouhým nákopem.

36
    Tak to byl nevybíravý zákrok, za který Dever Orgill zaslouženě vidí žlutou kartu.

33
    Obrana Hartbergu odvrátila centr směřujcí na bránu Faista a domácí musí spěchat bránit.

31
    Další faul hostů a tentokrát z toho bude zajímavá standartka.

30
    Faul ve středu pole na hráče domácího celku Svena Spranglera. Rozhodčí jenom napomenul Diarru a bude se hrát dál.

28
    Novac neměl komu hodit aut a tak ho nakonec musel odevzdat hostům.

27
    Další akce po levé straně a znovu u ní byl Diarra. Serií rychlých nahrávek se svými spoluhráči se dostal až na hranici pokutového území, avšak domácí obrana stihla na poslední chvíli zakročit a balon mu vypíchnout.

26
    Youba Diarra teď dobrou nahrávkou vyslal do samosttného úniku Zakaria Sanogu. Ten se s ničím nerozpakoval a namiířil si to rovnou na bránu. Může ale klidně zpomalit, protože pomezní signalizoval ofsajd.

24
    Rychlá odpověd v podání hostů. Prosazuje se RAJKO REP! Pochvalu za finální přihrávku si zaslouží kapitán týmu Siegfred Rasswalder. Stav – 2:1

22
    Hosté se hned po výkopu snaží dostat před Schmizovu svatyni.
    20. Marc Andre Schmerböck - 2:0

20
    Wolfsberger jde do dvoubrankového vedení
    Prosazuje se i druhý útočník domácích a to MARC ANDRE SCHMERBOCK z dorážky. Střela Michaela Liendla z hranice pokutového území skončila jenom na tyči, ale pro výše zminovaného hráče nebyl problém dopravit míč do sítě. Obrana hostů znovu jenom sledovala inkasovaný gol.

17
    Skvělý Schmitz! Sanogo ted ukázkovou zasekávačkou vyškolil hned dva obránce najednou a poté výborně vysunul Raissnaldera. Jeho finální nahrávku, ale vystihl golman domácích.

15
    Wolfsberger ted mohl jít do dvoubrankového vedení. Rychlou, svižnou akci zakončil prudkou ranou ze středu pole Michael Liendl, ale míč se mezi tři tyče nevešel.

14
    Hosté hned po obdrženém golu dostali možnost zahrávání standartní situace ze zajímavé pozice, ale centr Sanoga nikoho na zadní tyči nenašel.
    12. Dever ORGILL - 1:0

12
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Domácí jdou zaslouženě do vedení. Střelu Marca Schmerbocka dokázal Florian Faist ještě vyrazit, ale na následnou dorážku DEVERA ORGILLA už neměl nárok. Nutno říci, že obrana mu také zrovna nepomohla. Stav – 1:0

10
    Dobrá myšlenka Maria Liteteba, který se snažil vysunout jednoho z domácích útočníků. Obrana však včas zareagovala a tak se žádné ohrožení Faistovi branky nekoná.

9
    Ve středu pole teď vidíme od obou týmů spoustu nepřesností.

7
    Dobrý zisk balonu pro Harberg ve středu pole. Z následného brejku ale Zakaria Sanogo nic vytěžit nedokázal.

4
    Domácí od začátku zápasu kontrolují tempo hry a nepouští hosty k míči.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Štěpán Čuda

Branky: 12. Orgill, 20. Schmerböck, 66. Novak – 24. Rep, 58. Tadić, 62. Flecker, 87. Rep

Karty:   36. Orgill (WAC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 8:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 16:15.
    RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Gollner (88. Jovanović), Schmitz, Rnić, Novak – Ritzmaier, Leitgeb, Sprangler, Liendl (C) – Orgill (79. Gschweidl), Schmerböck.
    Náhradníci: Gschweidl, Jovanović.

TSV Hartberg: Faist – Blauensteiner, Huber, Rasswalder (C) (46. Tadić), Siegl – Diarra, Ljubic, Rep, Sanogo – Flecker, Kröpfl.
    Náhradníci: Tadić.

Rozhodčí: Gerhard Grobelnik