AC Milán – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaka – Ludogorec 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Curych – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Sporting – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Apollon Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – BATE 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | PAOK – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – Spartak 0:0 (kon.)
Rennes – Dynamo Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Standard – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
FC Curych
3:2 (1:0)
Bayer Leverkusen
Čtvrtek 25.10.2018, 18:55 • Stadion Letzigrund, Zurich • Evropská liga • Skupina A
    78. Stephen ODEY - 3:2

78
    Curych právě vstřelil branku!
    Další otočka ve skóre! Z levé strany poslal přízemní míč před branku Jagne a míč dokázal šikovnou tečí z bezprostřední blízkosti překonat Hradeckého STEPHEN ODEY. Domácí tak znovu vedou. Asistence: Pa Modou Jagne.
    59. Toni DOMGJONI - 2:2

59
    Přestřelka ve druhém poločase pokračuje, vedení Leverkusenu nevydrželo vůbec dlouho. Zevnitř pokutového území natáhl ke střele TONI DOMGJONI a Lukas Hradecky se natahoval marně. Bez asistence.
    54. Karim BELLARABI - 1:2

54
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Výborný druhý poločas v podání Leverkusenu pokračuje a už se dostává do vedení 2:1. Znovu branka vznikla po spolupráci Havertze a KARIM BELLARABIHO. Po jeho ráně se opět míč třepotá v síti Curychu. Asistence: Kai Havertz.
    50. Karim BELLARABI - 1:1

50
    Výborný vstup Leverkusenu do druhé půle, je vyrovnáno! KARIM BELLARABI se velice tvrdě opřel z pravé strany pokutového území do míče a nedal šanci Brecherovi zasáhnout. Asistence: Kai Havertz.
    44. Antonio MARCHESANO - 1:0

44
    V závěru poločasu tu máme první branku utkání! Na pravé straně se skvěle uvolnil do vápna kapitán Rüegg a pak našel ANTONIO MARCHESANO, kterého vypálil přesně k tyči. Hradecky neměl šanci zasáhnout. Asistence: Kevin Rüegg.

Petr Sumbal

Branky: 44. Marchesano (Rüegg), 59. Domgjoni, 78. Odey (Jagne) – 50. Bellarabi (Havertz), 54. Bellarabi (Havertz)

Karty:   20. Jagne (CUR), 88. Roberto Rodriguez (CUR) – 42. Bailey (LEV), 90+5. L. Bender (LEV)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:7.
    FC Curych: Brecher – Rüegg (C), Bangura, Maxsö, Jagne – Domgjoni, H. Kryeziu – Winter (58. Khelifi), Marchesano (90. Nef), Kololli (79. Roberto Rodriguez) – Odey.
    Náhradníci: Vaņins – Nef, Schönbächler, M. Kryeziu, Roberto Rodriguez, Khelifi, Ceesay.

Bayer Leverkusen: Hradecky – Jedvaj, Dragović (46. Weiser), S. Bender, Wendell – Bellarabi, L. Bender (C), Kohr – Havertz, Bailey (79. Brandt), Kiese Thelin (46. Volland).
    Náhradníci: R. Özcan – P. Retsos, Paulinho, Brandt, Alario, Weiser, Volland.

Rozhodčí: Achajev – Zejnalov, Mammadov