Znojmo – Fehérvár 2:5 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Fehérvár AV19
Čtvrtek 22.11.2018, 19:45 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 18. kolo

Další utkání čeká na svěřence Miroslava Vybírala příští čtvrtek, kdy se vydají bojovat o cenné body na led Vídně. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek pracovního týdne. (21:59:14)

Utkání končí. Znojemští junioři podléhají lídrovi skupiny tříbrankovým rozdílem. V poslední třetině zakončil svůj hattrick Andor. Znojemští ještě snížili Hladoníkovou akcí po vyhraném buly Znojma, dalších branek se ale Znojemští nedočkali. Naopak ještě jednu přidal Dezsi na straně hostů. Mladí Orli se tak v dnešním zápase musí smířit s prohrou.

59:56
    Dezsi chtěl ještě založit útok, v tom mu znojemská obrana ale dokázala zabránit.

59:06
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, puk mají na svých holích domácí, jsou ale uzavřeni v obranném pásmu.

57:58
    Peter nyní od pravé tyče jen těsně minul tyč vzdálenější.

56:53
    Po Sigmundově přihrávce to Pílek chtěl zkusit z prostoru před brankou, neměl však dostatek prostoru.

56:20
    Pišovo nahození nyní mířilo jen na hrazení za brankou hostů.

56:06
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Molnár – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Ambrus – 2 min.).

54:33
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté proměňují další přesilovku. Horváth vyslal od modré čáry pas na BENCEHO DEZSIHO, který stál připravený na vrcholu levého kruhu a tentokrát se již nemýlil a skóroval přímo za přesouvajícího se Holíka. Asistence: Milan Horváth.

54:24
    Dezsi z vrcholu kruhu minul.

54:17
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min., sekání).

53:20
    Střela od modré jednoho z hostů mířila mimo znojemskou branku.

51:50
    Svoboda nyní trefil jen ochrannou síť, vhazování po pravici Horvátha.

51:27
    Do samostatného úniku se dostal Piš, chtěl to zkusit blafákem, nezbyl mu ale dostatek prostoru pro zakončení.

49:54
    Puk nyní mají na svých hokejkách hosté, nedaří se jim ale přejít do útočného pásma.

49:13
    Orli právě vstřelili branku!
    Po vyhraném vhazování se dostal k puku ALEX HLADONÍK, na nic nečekal, dostal se k pravé tyči a přehodil beton brankáře. Asistence: Tomáš Sigmund, Daniel Piš.

48:33
    Pěkná akce hostů. PETER ANDOR obdržel přihrávku na vrchol levého kruhu, kde z připravené pozice mířil z první rovnou za přesouvajícího se brankáře Znojma a díky tomuto gólu také zkompletoval svůj hattrick.

48:23
    Hosté uzavřeli Orly v obranném pásmu.

47:34

46:45
    Hladoníkova střela z mezikruží skončila jen v lapačce Horvatha.

46:15
    Kosnarovu střelu z pravého kruhu zneškodnil Horváth svými betony.

45:46
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Kis – 2 min., vražení na hrazení).

45:37
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru před maďarskou branku.

43:56
    Hosté se na modré čáře ujali puku a vydali se vstříc Holíkovi. MARK ALMASI nahrál Neméthovi, ten mu přihrávku vrátil a první jmenovaný nezaváhal a z prostoru od levé tyče zasunul puk do znojemské branky.

42:10
    Kosnar si ihned po opuštění trestné lavice z pravého kruhu najel před Horvátha a prověřil ho. Maďarský brankář byl ale připraven.

42:00

41:04
    Piš chtěl zakončovat z prostoru před brankou, neměl však dostatek místa.

40:49

40:29
    Znojmo zahájilo třetinu svým zakázaným uvolněním.

40:01

Ve druhé třetině byli lepším týmem domácí, kterým se po Svobodově gólu v přesilové hře dvě minuty před koncem třetiny podařilo snížit. Co přinese další třetina, zjistíme přibližně ve 21:18.

40:00

40:00
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., podrážení).

39:44
    Střela od modré jednoho ze Znojemských za Horvátha neprošla. Hosté vyhazují.

39:21
    Orli kombinují v útočné třetině.

38:49
    A je tu další šance pro Orly. Na straně hostů se totiž vylučuje!

37:33
    I Znojemští se konečně dočkali vytouženého gólu. Sigmund nahrál na modrou připravenému ONDŘEJI SVOBODOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Sigmund, Alex Hladoník.

37:20
    Z mezikruží to zkusil Kosnar, puk za Horvathova záda ale nedostal.

36:35
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Dezsi – 2 min., podrážení).

35:57
    Znojmo nyní zastavil ofsajd.

35:45
    Teď se do útoku dostali opět hosté. Dezsi to zkoušel na Holíka, nevyslal ale příliš prudkou střelu, a tak si s ním znojemský brankář poradil.

34:25
    Bazala chtěl nyní přihrát před branku volnému Molnárovi, nakonec ale mířil nepřesně.

33:00
    Orli jsou v útočném pásmu, nedaří se jim ale útočit.

31:50
    Svoboda nyní obkroužil branku a chtěl zakončovat, nakonec mu v tom ale zabránil vlastní pád.

30:29
    Úmyslný ofsajd nyní přesunul hru před Horvátha.

29:37
    Ludvíkova střela z levého kruhu skončila na hrudi Horvátha, teď jsou to Orli, kteří tvoří hru.

28:53
    Hraje se v útočném pásmu Znojma, puk mají na svých hokejkách ale hosté.

27:54
    Zakázané uvolnění domácího celku.

27:38
    Retfalvi rozezvučil tyč znojemské branky.

26:57
    Znojemští ujížděli tři na dva Bazala volil přihrávku na levé křídlo, puk se mu ale vrátil zpátky do prostoru před Horvátha, neměl ale dostatečnou možnost jakkoliv puk usměrnit.

25:54
    Zakázané uvolnění hostů.

24:22
    Sorger vyslal pas na Pílka, ten si najel do útočného pásma, Horvátha ale nepřekoval.

23:24
    Po Sigmundově nahrávce pálil z mezikruží Piš, branku ale minul.

23:16
    Bazala nyní mířil z příliš ostrého úhlu, a tak nic netrefil.

22:38
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Kovacs – 2 min., podrážení).

21:45
    Piš nyní projel do útočného pásma a zadovkou poslal kotouč na Hladoníka, ten vyslal kotouč směrem na Horváthovy připravené betony.

21:23
    Další zakázané uvolnění.

21:14
    Zakázané uvolnění posílá hráče před znojemského brankáře.

21:01
    Puku se ujali domácí. Konečný nyní chtěl dorážet z prostoru před brankou, hosté mu ale nenechali dostatek prostoru. Vhazování v pravém kruhu.

20:01

První třetina se domácím příliš nezdařila. Větší iniciativy se v ní ujali hosté, ty v páté minutě poslal do vedení svou brankou Peter. Ve čtrnácté minutě si hosté zahráli přesilovou hru, kterou okamžitě proměnili opět díky gólu Petera.

20:00

19:46
    Kosnar si nyní najel na vrchol pravého kruhu, odkud trefil ale jen betony Horvátha.

19:29

18:48
    Orlům se zatím přesilová hra nedaří, kromě Pišovy šance se jim nepodařilo dostat do útočného pásma.

18:04
    Puk se odrazil k Pišovi, který ale trefil jen beton přesouvajícího se Horvátha.

17:29
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Kis – 2 min., podrážení).

17:29
    Kosnar byl nyní faulován, bude se vylučovat.

16:31
    Hra se přesouvá před Holíka, Znojmo se provinilo zakázaným uvolněním.

16:00
    Pílek teď zachytil přihrávku jednoho z hostů, který mohl svého spoluhráče poslat do brejku.

15:36
    Orli mají puk na svých hokejkách, nedaří se jim ale rozehrát.

15:13
    Vhazování po pravici Horvátha.

14:00
    Hosté okamžitě proměňují. A opět díky dvojci Buzas-Andor. Buzasovu střelu sklepl rovnou do za Holíka ANDOR PETER.

13:49
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Matěcha – 2 min., příliš mnoho hráčů).

13:21

13:08
    Opět byl puk u znojemského brankoviště, tentokrát se ho ale Znojemští dokázali brzy zmocnit a odklidit ho do bezpečí.

12:46
    Rajz to teď dvakrát zkoušel od modré. Neuspěl.

12:25
    Dobmayer to zkusil z mezikruží, nebyl úspěšný.

12:00
    Hosté jsou s pukem za vlastní brankou.

11:19
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Klus – 2 min., podrážení).

11:06
    Velký zmatek před brankou Orlů, u kterého byl opět Dezsi, hosté měli mnoho šancí dorazit puk do odkryté branky, nebyli však úspěšní.

10:54
    Dezsi si najel mezi kruhy, branku ale minul.

10:32
    Puk nyní skončil v ochranné síti, bude se vhazovat po pravici Horvátha.

09:57
    Jeden z Orlů to zkusil z vrcholu kruhu, střela skončila v Horváthově náruči.

09:42
    V útočném pásmu se nyní drží znojemský celek.

08:19
    Hra přerušena kvůli vysoké holi jednoho z hráčů, vhazování po levici Horvátha.

07:51
    Hosté se nyní mohli dostat do přečíslení, přihráli si však nepřesně, a tak se jim nepodařilo vyvinout ani žádný útok.

06:54
    Kuluris to zkusil z mezikruží, Horvath jeho střelu pokryl.

06:11
    Znojmo teď tlak Féherváru vyřešilo zakázaným uvolněním.

04:33
    Kovacs se prokličkoval znojemskou obranou až ke znojemské brance odkud poslal zadovkou puk Buzasovi, tomu se skórovat nepodařilo, do odkryté branky ale dorazil puk ANDOR PETER.

03:50
    Vhazování po Holíkově pravici.

03:15
    Na druhé straně ujel sám Retfalvi, ani on ale znojemského brankáře nepřekonal.

02:27
    Znojemští se dostali do brejku. Ludvík zkoušel zakončovat, svou střelou ani dorážkami však nebyl úspěšný.

00:59
    Hosté kombinují v útočné třetině.

00:01

Znojemští junioři se po týdenní odmlce představí opět na domácím ledě, kde minutý čtvrtek porazili Györ 9:2. V dnešním utkání Orli vyzvou lídra skupiny z Fehérváru. Jak si povedou budeme sledovat od 19:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 38. Svoboda (Sigmund, Hladoník), 50. Hladoník (Sigmund, Piš) – 5. Peter (Buzas), 14. Peter (Buzas, Erdely), 44. Almasi (Nemeth), 49. Peter (Kovacs, Horvath), 55. Dezsi (Horváth)

HC LERAM Orli Znojmo: Holík (Paťha) – Jonáš, Klus, Šáňa, Konečný, Peří, Pílek, Matěcha – Kosnar, Bazala, Molnár – Hladoník, Sigmund, Piš – Svoboda, Kuluris, Sorger – Del Favero, Ludvík.
    Fehérvár AV19: Horvath D. (Adorjan) – Horvath M., Dobmayer, Koger, Erdely, Halasi, Kis, Nemeth A. – Dezsi, Almasi, Nemeth K. – Buzas, Peter, Kovacs – Rajz, Retfalvi, Ambrus – Vizi.

Rozhodčí: Vrba – Otáhal, Komínek