Detroit – St. Louis 4:3 (kon.) | Florida – Anaheim 2:3 (kon.) | Toronto – San Jose 5:3 (kon.)
Calgary – Dallas 3:4 (po pr.) | Colorado – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Anaheim Ducks
Čtvrtek 29.11.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

58:32
    Bob Boughner si okamžitě poté vybral oddechový čas, po němž James Reimer zůstal na střídačce.
    58:32 Nick RITCHIE - 2:3

58:32
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Minutu a půl před koncem třetí třetiny se však hosté zničehonic prosazují a jdou do vedení! O překvapivý gól se postaral NICK RITCHIE, který u pravého hrazení obral o puk Hoffmana, vyměnil si ho s Getzlafem a poté trefil mezírku mezi Reimerovým betonem a vyrážečkou. Asistence: Ondřej Kaše a Ryan Getzlaf.

45:38
    Ducks si zahrají přesilovku, Troy Brouwer (FLA) se nechal vyloučit za nedovolené bránění.

43:22
    Haley za brankou Anaheimu vybojoval kotouč pro Coltona Scevioura, který to poté zkusil z otočky, John Gibson ale stihl zareagovat včas!
    32:28 Nick RITCHIE - 2:2

32:28
    Vedení Floridě dlouho nevydrželo. O vyrovnání se postaral NICK RITCHIE, který chytrou tečí usměrnil Petterssonovo nahození od modré za záda bezmocného Reimera! Asistence: Marcus Pettersson Adam Henrique.

30:52
    Po dalším zaváhání Gibsona při rozehrávce se ke kotouči dostal Barkov, který ale svou následnou střelu nedokázal usměrnit do částečně odkryté anaheimské svatyně!
    29:23 Jevgenij DADONOV - 2:1

29:23
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí přesilovku okamžitě využívají a poprvé v zápase jdou do vedení. Jonathan Huberdeau chytrou střílenou přihrávkou vyzval ke skórování JEVGENIJE DADONOVA, který z levého kruhu dokázal přizvednout kotouč do sítě! Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.

29:16
    Marcus Pettersson (ANA) stráví příští dvě minuty na trestné lavici za podrážení.

28:25
    Nahození Mackenzieho Weegara od modré způsobilo další nepřehledný závar před Johnem Gibsonem, nikdo v červeném dresu ale nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče!

25:04
    Keith Yandle (FLA) podrazil Rowneyho, Anaheim si tak zahraje svou první přesilovku.
    23:01 Aaron EKBLAD - 1:1

23:01
    Dvaadvacátá střela Panthers v tomto utkání už končí gólem, je vyrovnáno! AARON EKBLAD si nenápadně sjel až na pravý kruh, kam mu předložil přesnou přihrávku Aleksander Barkov a Ekblad z voleje pověsil kotouč pod břevno. Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

19:46
    Dryden Hunt se dostal ke střele po buly na pravém kruhu, jeho rána z ostrého úhlu ale orazítkovala břevno!

16:17
    Ryan Getzlaf (ANA) ve středním pásmu podrazil Barkova, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

08:30
    Florida si zahraje přesilovku, Jake Dotchin (ANA) stráví příští dvě minuty na trestné lavici za hákování.
    00:15 Josh MANSON - 0:1

00:15
    Tak to bylo rychlé, Ducks jdou do vedení už po patnácti sekundách hry! Postaral se o to obránce JOSH MANSON, jehož střelu od modré Reimer neviděl a kotouč mu propadl až do sítě. Asistence: Brian Gibbons a Carter Rowney.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 24. Ekblad (Barkov, Huberdeau), 30. Dadonov (Huberdeau, Yandle) – 1. Manson (Gibbons, Rowney), 33. N. Ritchie (M. Pettersson, Henrique), 59. N. Ritchie (O. Kaše, Getzlaf)

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Matheson, Ekblad, Yandle, Pysyk, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, McCann, Vatrano – Hunt, Bjugstad, Brouwer – Haley, Lammikko, Sceviour.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Manson, Welinski, Montour, M. Pettersson, Dotchin – Rakell, Getzlaf, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Cogliano, Kesler, Sherwood – Gibbons, Rowney, Åberg.

Rozhodčí: McCauley, Chmielewski – Suchánek, MacPherson