Čeljabinsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Jaroslavl – Riga 2:1 (kon.) | Kazaň – Ufa 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Moskevský favorit dokonává zkraje prodloužení obrat! Nejprve byla přihrávka JANNIKA HANSENA zblokována, dánský útočník ale obkroužil branku a po chvíli se dostal ke kotouči znova, aby celé utkání přesnou ranou rozhodl! Asistence: Michail Naumenkov.
    59:58 Michail NAUMENKOV - 1:1

59:58
    Tak to je neuvěřitelné! Poté, co domácí promarnili možnost přidat gól do prázdné branky, pouhé dvě vteřiny před třetí sirénou inkasují! Ve skrumáži před Samonovem se nejlépe zorientoval MICHAIL NAUMENKOV a bekhendovým švihem rozhodl o tom, že se bude prodlužovat! Bez asistence.
    53:01 Arťom ŠVEC-ROGOVOJ - 1:0

53:01
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Domácí jdou necelých sedm minut před třetí sirénou do vedení! Kokarev obkroužil branku a našel mezi kruhy zcela volného ARŤOMA ŠVECE-ROGOVOJE, jenž zakončil pohotově k levé tyči! Asistence: Denis Kokarev, Vojtěch Mozík.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 54. Švec-Rogovoj (Kokarev, Mozík) – 60. Naumenkov, 61. Hansen (Naumenkov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (Saprykin) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, Jepišin – M. Aaltonen (A), A. Sjomin (A), Řepík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev (C), Stoljarov – Vyglazov, N. Komarov, Mojsejev.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Dahlbeck, Blažijevskij, Nestěrov (A), Naumenkov, Ibragimov, Čmychov – Hansen, Andronov (C), Mamin – Okulov, Vey, Šalunov – Tělegin, Světlakov, Slepyšev – Tolčinskij, P. Karnauchov, Scott (A).

Rozhodčí: Fraňo M. (CZE) – Hoffmann R. (RUS)