Dukla Praha – Olomouc 0:4 (kon.) | Příbram – Karviná 2:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Plzeň – Jablonec 1:0 (kon.) | Liberec – Sparta 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Sobota 02.03.2019, 17:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 23. kolo

Viděli jsme velice zajímavé utkání ve kterém zvítězila Sparta díky hlavičce Costy 1:0. V prvním poločase byl Liberec jednoznačně lepším týmem. Aktivním napadáním nedal hostům z Letné šanci. Jenže tento styl hry si vybral svou daň a ve druhém poločase už se Sparta dostávala více do hry. Svou aktivitu korunovala gólem Costy po centru Dočkala. Liberec dostal v závěru šanci na vyrovnání, když byla po zásahu VAR nařízena penalta. Nita ale Kozákovu střelu k tyči lapil a Sparta je i nadále na jaře stoprocentní. (18:59:40)