Frýdek-Místek – Luch Minsk 1:2 (kon.) | Poprad – FC Košice 3:2 (kon.)
FK Poprad
3:2 (1:1)
FC Košice
sk Sobota 02.03.2019, 15:00 • NTC Poprad • Přípravný zápas

Druhý polčas bol bohatší na góly. Najprv poslal domácich do vedenia v 53. minúte Šesták, no už o päť minút nato vyrovnával Vancák. Posledný gól sme videli v 61. minúte, kedy skóroval Kukoľ a zariadil víťazstvo 3:2 pre FK Poprad.

Ďakujeme za pozornosť. (16:50:14)

90+1

90
    Hostia sa v poslednej minúte ešte o niečo snažia, no Poprad nedáva veľa priestoru svojmu súperovi.

89
    Na Acostov center skákal v pokutovom území Holiš, lenže hlavičkou sa nepresadil. Loptu odvrátil Giertl.

87
    Vancák presunul hru ku Gállovi, ktorému sa pri bližšej žrdi ukazoval Bavoľár. Brankár Knurovský však loptu prvý zasiahol.

86
    Kukoľ šikovne vysunul Kukoľa na pravú stranu. Odtiaľ jeho center bezpečne do rúk zachytil Giertl.

85
    Jančovi sa v pokutovom území ukazoval Hric. Nedokázal mu však už posunúť presnú loptu.

84
    Kis sa po ľavej strane dopredu nehrnul, zvolil radšej bezpečnejšiu možnosť, a to prihrávku na obrancu.

82
    Acosta mal proti sebe dvojicu protihráčov. Vancák ho dokázal odzbrojiť čisto a získať loptu pre svoj tím. Košice ešte chcú určite gólovo udrieť v závere, jednoznačne sú snaživejšie v týchto chvíľach.

81
    Pavúk sa nevyhol súboju s Kukoľom a o loptu prišiel. Košice získavajú rozohrávku.

80
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza ?, prichádza Bavoľár.

79
    Košičania si vypracovali dobrú možnosť. Lopta sa dostala do šestnástkového poloblúka k Olegovi Višnevskému. Jeho prudká delovka minula bránku.

78
    Maťaš už neudržal loptu na útočnej polovici, poslal ju dozadu brankárovi Knurovskému.

77
    Z pravej strany centroval šikovne Lukáš Urban. Pripravený však bol aj brankár Knurovský, ktorý zakročil v pravej chvíli.

76
    Po rohovom kope sa do palebnej pozície dostal Kamil Zekucia, ale spoza vápna svojou delovkou bránu prestrelil.

74
    Košičania smerovali v štvorici do útoku. Zodpovednosť na seba prevzal Oleg Vyšnevskij, ktorý vystrelil spoza šestnástky, no jeho nerazantné zakončenie bezpečne zachytil Knurovský

73
    V obrovskej príležitosti bol Enzo Acosta, ktorý si spracoval loptu a vypálil. Jeho strela smerovala do Giertlových rúk.

71
    Po pravej strane skúšal dopredu preniknúť Boris Gáll, no nepodarilo sa mu prejsť cez Horvátha.

70
    Domáci boli v útočnom ťažení, lenže zlyhalo to na Zošákovej prihrávke, ktorú protihráči prečítali.