Tottenham – Arsenal 1:1 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:1 (kon.) | Brighton – Huddersfield Town 1:0 (kon.)
Burnley – Crystal Palace 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 3:2 (kon.) | Wolverhampton – Cardiff 2:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:0 (kon.)
West Ham United
2:0 (2:0)
Newcastle United
Sobota 02.03.2019, 18:30 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 29. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:04)

Je dobojováno, v celkem nezáživném utkání slaví domácí tři body, o nichž rozhodli již v prvním poločase. V tom druhém to byl hodně nezáživný fotbal, Newcastle se dnes v koncovce hodně trápil a těžko tak mohl pomýšlet na body.

90+3

Zákroky brankáře West Hamu – 2.

Zákroky brankáře Newcastlu – 2.

90+3
    Poslední nastavená minuta, Łukasz Fabiański (West Ham) vykopává od své branky, domácí dělí jen několik desítek vteřin od tří bodů.

90+2
    Manuel Lanzini (West Ham) střelou z nějakých pětadvaceti metrů prověřil pozornost Dúbravky, ten vyráží.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Łukasz Fabiański (West Ham) předvádí velmi dobrý zákrok při přímém kopu soupeře.

88
    Žlutou kartu dostává Issa Diop (West Ham United).

88
    Je tu závěr zápasu, v němž se West Ham již pouze soustředí na udržení svého náskoku, který si vypracoval v první půli.

86
    Robert Snodgrass (West Ham) přestřeluje z přímého kopu branku soupeře.

85
    Žlutou kartu dostává Martin Dúbravka (Newcastle United).

84
    Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží přemoci val soupeře, ale to se nedaří.

83
    Na druhé straně se José Salomón Rondón (Newcastle) dostal ke střele, ale jeho pokus opět zablokoval bránící hráč West Hamu.

81
    Felipe Anderson (West Ham) poslal z levé strany míč do vápna Newcastlu, tam se zkoušel Lanzini dostat ke střele, nepovedlo se mu to.

79
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Pedro Obiang.

79
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Isaac Hayden, přichází Christian Atsu.