Melbourne Victory – Newcastle Jets 0:2 (kon.)
Melbourne Victory FC
0:2 (0:1)
Newcastle Jets FC
Sobota 02.03.2019, 09:50 • Melbourne Rectangular Stadium • Australská A-League • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (11:54:44)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:12. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.

Je konec. Newcastle zvítězil na půdě Melbourne 2:0. První poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se ve 35. minutě prosadil Koutroumbis. Ve druhé půli mělo Melbourne velký tlak, ale gól nedokázalo vstřelit a vše ukončil v 90+6. minutě skvělou střelou Petratos.

90+6
    90+6. Dimitrios PETRATOS - 0:2

90+6
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Nejprve skončila střela hostujícího hráče na tyči, ale posléze se dostal k míči DIMITRIOS PETRATOS, který z dvaceti metrů fantasticky vypálil do levé šibenice.

90+5
    Champness to zkusil, ale jeho pokus letěl pouze vedle brány Melbourne.

90+4
    Hosté kontrolují konec zápasu a nenechávají domácího soupeře se dostat do nějaké šance.

90+3
    Opět se hosté procpali do zakončení, ale rána z pravé strany skončila jen vedle brány.
    90+2. Červená karta Donachieho po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Donachie (Melbourne Victory FC), který jako poslední stáhl protihráče, jelikož ten se řítil do velké šance.

90+1
    Konec dnešního utkání bude ještě velice zajímavý, jelikož sudí překvapivě nastavil dost času.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Tentokrát už přišla střela hostů, ale ta letěla vedle domácí svatyně.

87
    Newcastle se sice opět dostal dopředu, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

85
    Parádní zákrok předvedl domácí brankář a drží tak naděje svého týmu.

83
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Baena, přichází Lesiotis.

82
    Ridenton se ocitl ve velké šanci, ale hostující brankář společně s obráncem skvěle zasáhli!