Espanyol – Valladolid 3:1 (kon.) | Villarreal – Alavés 1:2 (kon.) | Huesca – Sevilla 2:1 (kon.)
Real Madrid – Barcelona 0:1 (kon.)
Villarreal CF
1:2 (0:0)
Deportivo Alavés
Sobota 02.03.2019, 16:15 • Estadio de la Ceramica (Villareal) • Španělská LaLiga • 26. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:08:21)

Sledovali jsme utkání mezi Villarrealem a Alavésem, které končí zaslouženou výhrou hostů 1:2. Jako první se prosadil v 54.minutě Maripán po skvělém centru Jonyho. Domácí srovnali o sedm minut později, když videorozhodčí doporučil odpískat penaltu, kterou Cazorla v pohodě proměnil. Vítěznou branku vstřelil v 78.minutě Inuj, který zužitkoval další skvělý pas Jonyho, který je jasně hvězdou utkání. Alavés se posouvá na čtvrté místo, nicméně má o zápas méně než Sevilla a Getafe. Villarreal zůstává osmnácté a bude čekat na zkraty svých soupeřů v bitvě o záchranu.

90+5

90+4
    Hosté si uhlídali i rohový kop, který našel hlavu Maripána, který hraje povedené utkání.

90+3
    Alavés se opět fantasticky ubránilo. O jejich vítězství je připraví jedině obrovská chyba z vlastních řad.

90+2
    Deportivo se pohodlně brání a má čas si zajít do rychlých brejků, které se jim ovšem nedaří proměnit.

90+1
    Rozhodčí Montero se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Villarreal CF).

89
    Jonathan Calleri se dobře vrátil do obrany a pomohl svým kamarádům získat míč.

87
    Deportivo brání ze všech sil a vypadá to, že si připíšou další body do tabulky, která je pro ně přímo skvostná.

86
    Alavés se opět halo do nebezpečného brejku. Mubarak Wakaso celou akci zakončil, nicméně jeho rána jde hodně vysoko nad.

85
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Mubarak Wakaso.

84
    Pablo Fornals nepřesně hledal Cazorlu. Alavés ovšem rychle odevzdalo míč domácím.

83
    Villarreal je lehce v křeči a předvádí podobný fotbal jako v první půli.

82
    Alavés i přes opačné postavení v tabulce byl jasným outsiderem, jenže kdo se ve fotbale vyzná, tak ví, že hosté jsou v této sezóně jasně lepší.

81
    Obrovská šance Deportiva! Takaši Inuj se hnal sám na brankáře Asenja. Pokusil se ho opět přelobovat, jenže jeho pokus letí těsně vedle levé tyče!

80
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Morlanes, přichází Pablo Fornals.
    78. Takaši INUJ - 1:2