Girona – Espanyol 1:2 (kon.) | Real Madrid – Eibar 2:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 2:0 (kon.)
Barcelona – Atlético 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano
2:0 (1:0)
Valencia CF
Sobota 06.04.2019, 18:30Španělská LaLiga • 31. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:34:03)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:10.

Je dobojováno! Série obou celků končí, Vallecano nevyhrálo devětkrát v řadě, podařilo se mu to až dnes proti Valencii, která už dvanáctkrát po sobě neokusila chuť porážky. Vítězství se ale nerodilo snadno, hosté v úvodu neproměnili dvě obrovské šance, Parejo ke všemu nedal penaltu. Krátce poté přišel trest, trefil se De Tomás. Pojistka dlouho nepřicházela, až v nastaveném čase druhého poločase se po rohovém kopu prosadil Mario Suárez , který stanovil konečnou podobu skóre na 2:0!

90+4

90+3
    Nepřesnou přihrávku poslal Parejo, pro balón si doběhl brankář Alberto García. Třetí nastavená minuta už spěje ke svému konci.
    90+1. Mario SUÁREZ - 2:0

90+1
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Rohový kop rozehrál Ba, který míč poslal přesně na hlavu MARIA SUÁREZE. Domácího fotbalistu neuhlídal Wass, o bodovém zisku je rozhodnuto! Asistence: Abdoulaye Ba.

90
    Následovat bude další rohový kop pro domácí tým. Hlavní rozhodčí Alberoa bude přidávat tři minuty nad rámec druhé půle.

89
    Po skvělém centru z pravé strany měl De Tomás na noze stoprocentní příležitost! Byl na malém vápně, před sebou měl pouze brankáře Neta. Ten ale vytáhl neskutečný zákrok a ještě drží naděje svého celku na bodový zisk!

88
    Útočnou akci hostujícího týmu na levé straně zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje postavení mimo hru!

86
    Taky se tak stalo! Autor zatím jediného gólu to vzal na sebe, ovšem jeho střela skončila vysoko nad hostující brankou!

85
    Pozo se až v tuto chvíli zvedl z trávníku. U balónu jsou hned dva hráči a vypadá to, že zakončení na sebe vezme De Tomás.

84
    Parádně to udělal Pozo, který viděl, že jde Mouctar Diakhaby do skluzu. Stihl zasáhnout balón, následně byl dohrán hostujícím hráčem, který je za svůj zákrok potrestán žlutou kartou. Následovat bude přímý kop Raya z nějakých sedmnáctí metrů!

83
    Brankář Alberto García si doběhl pro centr, následně s míčem lehl na zem. Asi se nedá počítat, že by s následnou rozehrávkou nějak pospíchal.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Alejandro Gálvez, přichází Emiliano Velázquez.

81
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Facundo Roncaglia, přichází Daniel Wass.

80
    Obránce Gabriel šel do souboje v pokutovém území s velkým riskem. Domácí celek se penalty dožadoval marně!

79
    Zatím to není utkání hostujícího kapitána Pareja. Ten vinou špatné přihrávky znovu ztratil balón ve středu hřiště a musí se vracet.

78
    Pro balón si vyběhl brankář Neto. Ten ihned rozehrál svým spoluhráčům, kteří však o něj vinou špatné přihrávky brzy přišli.