Petřkovice – Vyškov 0:5 (kon.) | Zlínsko – Uničov 1:2 (kon.) | Hulín – Kroměříž 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Vrchovina 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Líšeň – D. Benešov 3:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Rýmařov 1:0 (kon.)
SK Spartak Hulín
1:3 (0:3)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 06.04.2019, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Ode mě je to pro tuto chvílí vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:18:24)

Je dobojováno! Kroměříž už v prvním poločase rozhodla o tom, že získá všechny tři body. Hulín ve druhé půli sice snížil z pokutového kopu, ovšem na víc už se nezmohl.

90+3

90+2
    K ohrožení domácí branky nedošlo, už zase se hraje na polovině hřiště. Druhá minuta spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

90+1
    Hlavní sudí Denev přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první spěje ke svému konci, hosté budou rozehrávat rohový kop.

90
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marián Kovář, přichází Milan Moravec.

87
    Závar v pokutovém území hostů! Domácí zakončovali z těžké pozice, balón nakonec skončil vysoko nad brankou!

86
    Jeden z domácích hráčů prodlužoval hlavou na vzdálenější tyčku, tam byl pozorný brankář Jícha, který už hledá, komu by rozehrál.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Okleštěk, přichází Šimon Vyhlíd.

84
    Spartak se dožadoval odpískání ofsajdu Čárový rozhodčí počkal, až se hostující fotbalista zapojí do hry, následně odmával.

81
    Rozběhal se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu. Vypadá to, že Hulín už nemá dostatek sil, aby dokázal srovnat.

79
    Hodně prostoru dostali domácí na levé straně. Následovala přihrávka pod sebe, k balónu se nakonec dostali hostující fotbalisté.

77
    Spartak se snaží hrát ofenzivně a v obraně vznikají okénka. Celou situaci v tomto případě dobrým výběhem vyřešil Jelínek.

76
    Další standardní situace pro Kroměříž. Vzrušení bylo zbytečné, celou akci zastavil praporek čárového rozhodčího, ofsajd!

75
    Žlutou kartu dostává Václav Ondřejka (SK Spartak Hulín).

73
    Z celé situace nakonec nic nebylo, domácí fotbalisté se bez větších problémů dokázali ubránit a už zase spěchají dopředu.

72
    Dobrá příležitost pro hosty na vstřelení branky! Kroměříž bude rozehrávat standardní situaci jen kousek za velkým vápnem!

69
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Masař, přichází Dominik Krhut.

68
    Hulín rozehrával standardní situaci, centr však domácím fotbalistům vůbec nevyšel, balón skončil v zámezí, odkopávat bude Jícha.