Newcastle Jets – Sydney Wanderers 3:2 (kon.) | Sydney – Melbourne Victory 2:1 (kon.)
Sydney FC
2:1 (1:1)
Melbourne Victory FC
Sobota 06.04.2019, 10:50 • Sydney Cricket Ground • Australská A-League • 24. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné sobotní odpoledne. (12:55:50)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:10.

Z důležitého vítězství se nakonec raduje Sydney, který si dost možná pojistila postup rovnou do semifinále. Dnešní utkání však dlouho vypadalo na remízu, dokonce v jednu chvíli byl mnohem aktivnější Mlebourne. Nakonec se ale v nastavené prosadili domácí, kterým vystřelil tři body Ninkovic. Victory naopak nebere ani bod.

90+7

90+6
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Adam Le Fonde, přichází Paulo Retre.

90+5
    Melbourne se okamžitě pokouší o druhé vyrovnání, ale nákop úspěšně kryje Redmayne.
    90+3. Milos NINKOVIC - 2:1

90+3
    Sydney právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou ve třetí minutě nastavení do vedení! MILOS NINKOVIC si dobře zpracoval přihrávku a následně zakončil. Jeho rána ještě tečoval hostující obránce, který si nešťastně srazil míč k levé tyči.

90+1
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Kosta Barbarouses, přichází Joshua Hope.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90+1
    Melbourne se nakonec do šestnáctky dostal, ale tam všechny střely zblokovala obrana Sydney. Ta poslední rána sice přošla, ale domácím to nevadí, protože skončila nad brankou.

90
    Hosté jsou nyní většinu času u míče, ale už asi tři minuty nemohou najít cestu k vápnu skrz domácí obranu.

88
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Thomas Deng, přichází Corey Brown.

88
    Vypadá to na remízu. Ani jeden tým už se do útoku moc nežene a hraje se hlavně na středu hřiště.

87
    Acton úspěšně zasahuje proti centru a rychle své spoluhráče posílá do protiútoku.

86
    Kamsoba se dostal do dalšího úniku, ale střela mu vůbec nesedla, protože míč skončil vedle domácí branky.

85
    Melbourne se bez problémů ubránil a následně se osvobodil odkopem. Mezitím zbývá do konce základní hrací doby už jen pět minut.

84
    Domácí také začínají opět útočit. Už se dostali i k zakončení, ale to bylo sraženo na rohový kop.

83
    Victory je vytlačeno až na svou polovinu. Sydney navíc nepřestává napadat, takže musí být hosté opatrní.