Petřkovice – Vyškov 0:5 (kon.) | Zlínsko – Uničov 1:2 (kon.) | Hulín – Kroměříž 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Vrchovina 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Líšeň – D. Benešov 3:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Rýmařov 1:0 (kon.)
FC Odra Petřkovice
0:5 (0:4)
MFK Vyškov
Sobota 06.04.2019, 10:15 • Areál FC Odra Petřkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:05:25)

Je konec. Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu, páč si myslím že nebyla ani potřeba. Vyškov totálně rozdrtil domácí Petřkovice a to v poměru 5:0. Domácím tak končí série neporazitelnosti v jarní části, za to Vyškovu stále pokračuje. Hráčem utkání byl zvolen střelec dvou branek LUKÁŠ LAHODNÝ. Hosty tak čeká příjemné cesta z Ostravy a nepříznivé počasí jim dnes velmi pomohlo.

90+0

88
    Pomalu ale jistě se nám blíží konec tohoto utkání. O vítězi bylo jasno již po prvním poločase, uvidíme zda se domácí dočkají, alespoň jedné branky.

86
    Hosté zahrávali rohový kop, ten však letěl přímo do rukou brankáře Šustra.

85
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Sedlmajer.

84
    Žlutou kartu dostává Smékal (FC Odra Petřkovice).

82
    Rohový kop letěl do středu brankoviště, jako první byl u míče brankář Godula.

81
    Ayissi dostal přihrávku přesně na hranici vápna, odkud to zkusil placírkou, jeho technická střela byl zblokovaná na roh.

80
    Hosté posílají do hry zimní posilu z Kamerunu, Ayissiho, uvidíme zda vsítí šestou branku.

79
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Klesa, přichází Ayissi.

77
    Čerstvý George chybuje v obraně, domácí se tak dostali do velké příležitosti, Neumann však trefil pouze tyč.

75
    Hra se v posledních minutách uklidnila, míč se drží na polovině hřiště, kde se o něj oba celky přetahují.

72
    Jan Krejčí se dostal z obrany až do vápna, kde z velkého úhlu zkusil lob na brankáře Godulu, ten se štěstím jeho pokus vychytal.

71
    Hosté faulují na polovině domácích, fanouškům se již nelíbí výroky rozhodčího, páč žádnou kartu neudělil.

70
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází George.

67
    Domácí zkoušeli dlouhou přihrávku za obranu, nabíhající Plesník, byl však v ofsajdovém postavení.

65
    Po rohovém kopu Petřkovic, se hosté dostali do protiútoku, nakonec z toho byl únik 1 na 1 v podání Klesy a Goduly, trofej si odnáší Godula, páč jeho ránu z blízka vychytal.