Zlín – Lok. Moskva 2:4 (kon.) | Legia – Příbram 5:0 (kon.) | Fehérvár – Ostrava 1:1 (kon.)
Škendija – Žilina 1:0 (kon.)
MOL Fehérvár FC
1:1 (1:0)
FC Baník Ostrava
Čtvrtek 27.06.2019, 17:00Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:56:24)

Utkání je tedy u konce a skončilo remízou. Branky padly dvě, když se nejdříve v 18. minutě prosadil Patkai po centru z pravé strany a vyrovnání přišlo až v 81. minutě, kdy se za Baník prosadil Robert Hrubý po střele levou nohou z hranice vápna. Na konci byly k vidění i nějaké šarvátky, ale vše se obešlo bez karet i bez zranění. Ke konci byly i dvě velké šance. Nejdříve byl v ideální střelec pozici Nego a ještě nahrával do ofsajdu na Scsepovicse. Asi o minutu později měl na kopačce vítězství Baroš po nahrávce od Holzera, ale ještě hledal Azeveda, který se k zakončení ani nedostal. V úplném závěru kopal Hrubý přímý kop z 19 metrů, ale jeho střela skončila pouze na rukavicích slovenského brankáře Vidi.

90+2
    90+2. Přímý kop Roberta Hrubého

90+2
    K míči se postavil Hrubý a jeho střela přes zeď skončila pouze na rukavicích Tujvela, který míč vyboxoval.

90+1
    Baroš utekl soupeři středem hřiště a byl faulován. Baník má k dispozici přímý kop z 19 metrů.

90
    Hra pokračuje.

89
    Hra je přerušena, protože na zemi leží Scsepovics.

89
    Azevedo si na středu vyměnil míč s Barošem a za vápnem vystřelil. Jeho střela skončila o kousek nad brankou Vidi.

88
    Na levé straně dostal míč Stopira a hned centroval do vápna. Centr se mu vůbec nepovedl a Procházka ho v klidu odvrátil.

87
    Holzer fauloval Viniciuse, Vidi budou rozehrávat z poloviny hřiště.

85
    Prováhaná šance i na straně Baníku. Po centru z levé strany od Holzera se k míči dostal ve vápně Baroš, který mohl ještě vystřelit, ale radši nahrál Azevedovi, který už měl u sebe hráče a o míč přišel.

84
    Po hezkém pasu z levé strany se dostal Nego do ideální střelecké pozice ve vápně. Nego však ještě hledal před prázdnou brankou Scsepovicse, který byl ale v ofsajdu, takže stále 1:1.

83
    Baník nyní u míče. Kombinují na polovině hřiště.
    81. HRUBÝ - 1:1

81
    Baník právě vstřelil branku!
    Po nahrávce z pravé strany dostal míč na střed ROBERT HRUBÝ. Ten na nic nečekal a levou nohou vystřelil. jeho střela zapadla ideálně do branky – 1:1.

79
    Na levou stranu dostal míč Stopira a hned odcentroval do vápna. Tam byl pozorný Laštůvka a míč si hned vzal pro sebe.

77
    Po chybě v rozehrávce Vidi se k míči dostali na vápně Baníkovci. Ale Holzer, Baroš ani Azevedo vystřelit nedokázali, takže stále platí skóre 1:0.

75
    Míč za obranu dostal Hodzic, ale pak k němu přistoupil Stronati a míč mu sebral.