Zlínsko – Ostrava B 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vrchovina 3:3 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:2 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
1:2 (0:1)
SK Uničov
Pátek 23.08.2019, 17:30 • Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

90+2
    Posléze uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok Lukáš Hapal a za nevhodné chování Kofroň.

90
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Vasiljev.

89
    Kroměříž tato branka hodně nakopla a nyní se domácí dostali do šance, ale střela byla zblokována a následuje tak rohový kop!

88
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Domácí snižují na 1:2! K pokutovému kopu se postavil zkušený střelec JAN SILNÝ, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil bezpečně k levé tyči, zatímco brankáře Uvízl šel na druhou stranu.

87
    Byla nařízena penalta pro Kroměříž! Domácí mužstvo získalo volný kop, po jehož centru do šestnáctky zahrál hostující hráč rukou! Konec zápasu tak nabízí nečekané drama.

82
    Málem to bylo už 3:0 pro hosty, ale lob skončil těsně nad bránou!

78
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Fládr, přichází Marčuk.

75
    Uničov právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení a vypadá to, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto! Kroměříž nedokázala využít svůj tlak ve druhé půli a tak se nyní dostal k balónu čerstvý TOMÁŠ MACHÁČEK, který se z pravé strany dostal přes dva hráče a následně vystřelil skvělou ránu do levé části branky. Brilantní tah trenéra, jelikož Macháček je na hrací ploše teprve tři minuty!

72
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Macháček.

69
    Posléze si už Slavia vypracovala velice dobrou šanci, ale Uvízl předvedl fantastický zákrok!

67
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Hapal.

60
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Strnad, přichází Krč.

57
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Machálek, přichází Mlčoch.
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Chytil.

42
    Prvním potrestaným hráčem hostujícího mužstva je Bača, který uviděl rovněž kartu žluté barvy.

40
    Posléze navíc uviděl žlutou kartu domácí hráč Fládr a první poločas se tak Kroměříži nedaří podle představ.

28
    Opět se Uničov dostal do vápna Slavie, ale Kofroň předvedl další skvělý zákrok!

25
    Tomáš Matoušek se dopustil nedovoleného zákroku v útočném tažení a uviděl žlutou kartu.

21
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! PATRIK STRNAD se dostal k míči uvnitř vápna, kde si parádně poradil s Kofroněm a lobem zakončil k levé tyči. Uničov tak vede 1:0.

18
    První velká šance Kroměříže! Domácí se dostali s míčem až do vápna, kde přišlo zakončení, které bylo zblokováno hostujícím obráncem!

3
    A málem jsme byli svědky první branky! Posléze se k míči opět dostali hosté a po pár přihrávkách přišla střela z dvaceti metrů, která pořádně vyděsila brankáře Kofroně, který očima tlačil balón nad svou bránu!