Pardubice B – Živanice 1:3 (kon.) | Liberec B – Teplice B 2:1 (kon.) | Hr. Králové B – Přepeře 3:2 (kon.)
Chlumec n/C – Bohemians B 0:2 (kon.) | Brozany – Dukla B 2:3 (kon.) | Zápy – Zbuzany 1:1 (4:3 po pen.)
po penal. (4:3)
SK Zápy
1:1 (1:1)
FK Zbuzany 1953
Neděle 25.08.2019, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

90+3
    Žlutou kartu dostává Michal Maleček (FK Zbuzany 1953).

90+1
    Žlutou kartu dostává Petr Víšek (FK Zbuzany 1953).

87
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Ondo Mike Emiliano Koumba.

73
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Vojtěch Hron, přichází Radek Skuhravý.

73
    Žlutou kartu dostává Dominik Kostka (FK Zbuzany 1953).

70
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Matyáš Kubů.
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Vojtěch Přeučil, přichází David Surmaj.
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Jakub Trýzna, přichází Marek Hanuš.

61
    Žlutou kartu dostává Jiří Duben (SK Zápy).

60
    Žlutou kartu dostává Ján Kordiak (FK Zbuzany 1953).

55
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Duval Nzembi, přichází Kristian Janko.

44
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    Zbuzany v závěru poločasu vyrovnávají! Z aktivity nakonec vytěžil gól MARIO LIČKA, to je velká rána pro domácí mužstvo takhle těsně před poločasem!

32
    Žlutou kartu dostává Mario Lička (FK Zbuzany 1953).
    31. HAŠEK - 1:0

31
    Zápy právě vstřelily branku!
    Domácí se ujímají vedení! Na roh si na zadní tyči nejvýše naskočil PAVEL HAŠEK, který hlavičkou k bližší tyči prostřelil gólmana!