Žižkov – Jihlava 1:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 0:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 29.09.2019, 10:15 • Seifertova, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

V Praze se body dělí a nutno říct, že zaslouženě. Viktorka byla lepší v první půli, Jihlava zase po přestávce. Přesto se do vedení po rychlém protiútoku dostali zásluhou v 68. minutě Súkenníka domácí, Vysočina ovšem dokázala za osm minut vyrovnat. Po rohovém kopu se trefil k tyči Smejkal a zajistil hostům bodový zisk, na němž už závěrečná čtvrthodina nic nezměnila. (12:11:16)

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.

90+2

90+2
    Dva vzájemně zaklesnutí hráči skončili na zemi. Viktoriáni se však dožadovali penalty marně.

90+2
    Luboš Tusjak z otočky vybojoval v úplném závěru roh pro domácí.

90+1
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Josef Bazal, přichází Miroslav Petrlák.

90
    Radek Dubravský nastaví utkání o 2 minuty.

90
    Javůrek razantně odkopává z jihlavské šestnáctky a hosté budou vhazovat.

88
    Fanoušci ženou Žižkov do útoku, ti se ale v závěru zápasu spíše sami musejí bránit.

87
    Do Mikušova centru z náběhu na pravé křídlo vložil nohu Opluštil a málem ohrozil vlastního brankáře.

86
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Luboš Tusjak.

86
    A z následného rohu hlavičkuje na přední tyči vysoko nad břevno Svoboda.

85
    Mikušův centr srážejí viktoriáni na boční síť.

84
    Jan Fortelný zpoza velkého vápna po zemi Švengera nenachytal.

83
    Španěl Gil si šikovně naběhl za obranu na rychlý aut, jenže si na míč šlápl.

81
    Žižkov přežil další závar a míč má ve své moci brankář Švenger.

80
    Po Svobodově kolmici museli domácí odhlavičkovat nebezpečný Smejkalův centr na roh.

77
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází Luis Gil.

76
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Přímoz rohu se ještě hosté neprosadili, míč odkopl Urbanec, ale vzápětí se k němu v šestnáctce dostal TOMÁŠ SMEJKAL a napálil balon po zemi na zadní tyč.