Vsetín – Havířov 2:4 (kon.) | Přerov – Vítkovice 0:3 (kon.) | Technika Brno – Liberec 1:6 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 5:6 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Hvězda Praha – K. Vary 1:4 (kon.)
Chomutov – Třemošná 5:1 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:6 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Poruba – Zlín 4:2 (kon.) | Sparta – Plzeň 1:2 (po pr.) | HK MD Šumperk – Třinec 2:4 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 11:0 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
5:0 (4:0, 0:0, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.10.2019, 16:00 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u mládežnického hokeje na počtenou! (18:04:39)

Slávisté tedy na domácím ledě porážejí dorostence Havlíčkova Brodu 5:0. O tři branky se postaral útočník Jakub Štancl, hosté ani přes několik šancí, které si vypracovali, gólmana Pittra překonat nedokázali.

59:30
    Sešívané nyní při průniku do útočného pásma zastavil ofsajd. Do konce zbývá půl minuta.

58:16
    Havlíčkův Brod se už ale ubránil a na druhou stranu naopak vyráží Zych.

57:10
    Slávisté kombinují v pokračující přesilové hře 5 na 4.

56:30
    Slavia právě vstřelila branku!
    Dvojnásobnou početní výhodu svižnou ranou z vrcholu kruhů proměňuje ŠIMON SLAVÍČEK. Asistence: Jakub Hrdlička a Jakub Štancl.

56:16
    Faul Jana Kuchty (HBR) poskytuje domácím na 41 sekund přesilovou hru 5 na 3.

56:01
    Běží ponechaná výhoda pro Slavii, Malínek pálil z bezprostřední blízkosti mimo.

55:42
    A hned v ní zahrozili, Malínek se spoluhráči ovšem puk za záda Tučka nedostali.

55:26
    Slávisté nyní pokračují v klasické početní výhodě.

54:57
    Síly na ledě se na necelu půlminutu srovnají, dvě minuty za podrážení vyfasoval Ondřej Besmák (HBR).

54:08
    Slávisté už hrají ve čtyřech, pokračuje tak klasická přesilovka Brodu.

53:41
    Zych tvrdě pálil z pravého kruhu do protipohybu Pittra, ten ale stihl lapačkou zasáhnout.

53:24
    Oddechový čas pro hosty.

53:24
    Havlíčkobrodští si zahrají 21 sekund přesilovou hru 5 na 3, trest totiž dostává Jiří Stejskal (SLA).

51:45
    Třetí přesilovou hru v zápase dostávají k dispozici hosté, dvě minuty za hákování dostává Jakub Hofmann (SLA).

51:19
    Hamršmíd byl na konci kombinace, která mohla skončit gólem domácích, nebýt připraveného gólmana Tučka.

50:30
    Zych v rohu obranného pásma odzbrojil od puku Vymětala, jím založená akce ale k ničemu nevedla.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 6. Štancl (Vlasák, Slavíček), 7. Brummel (Malínek, Skoupý), 15. Štancl (Vlasák, Dráb), 18. Štancl (Brummel, Slavíček), 57. Slavíček (Hrdlička, Štancl)

HC Slavia Praha: Pittr (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Dráb, Palát, Kluch – Vlasák, Slavíček, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Hofmann, Štancl, Vymětal.
    BK Havlíčkův Brod: Tuček (Kubík) – Jakubec, Besmák, Zych, Kuchta, Číhal, Kutlvašr, Doležal – Rauš, Janko, Holenda, Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek.

Rozhodčí: Sýkora – Žídek, Hradil