Kopřivnice – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:4 (po pr.) | Klatovy – Kobra 5:3 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Tábor – China Golden Dragon 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 3:4 (po pr.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 4:5 (po pr.) | Děčín – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
David Servis – Kolín 3:4 (0:2 po s.n.) | Písek – Příbram 5:2 (kon.)
HC Trutnov
4:5 (2:1, 1:0, 1:3 - 0:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 12.10.2019, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 9. kolo

To je ode mne vše. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a u dalších onlajnů na počtenou. (20:30:31)

Je dobojováno. Ve třetí třetině se Královédvorští dokázali aktivní hrou dostat zpět do zápasu a vyrovnáním v poslední minutě si vynutili prodloužení. V něm byli lepším celkem, Trutnov do ničeho nepustili a nakonec i trochu se štěstím rozhodli o tom, že dva body z dnešního utkání získají hosté.

61:33
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Ašenbrenner si vybral smolný okamžik utkání a hosté získávají bonusový bod. MILAN VALAŠEK si najel až před branku a bekhendem prostrčil u bližší tyčky kotouč až za záda trutnovského gólmana. Asistence: Jakub Hoskovec.

61:17
    Když už se Trutnovští vydali do útoku, zastavuje jejich akci odpískaný ofsajd.

60:49
    Kotouč v moci mají už domácí, ti se ale k útočnému výpadu zatím nemají.

60:10
    Puk mají hosté a už jsou v útočné třetině, střelu Mocka Ašenbrenner vyráží.

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního utkání nerozhodlo, následuje proto prodloužení.

60:00

59:13
    Dvůr nakonec v důležitém okamžiku vyrovnává. Po střele DOMINIKA DUŠKA to sice chvíli vypadalo, že puk brankovou čáru nepřešel, nakonec ho ale Ašenbrenner našel až za svým betonem. Asistence: Jakub Luštinec, Jiří Půhoný.

59:08
    Domácí to několikrát zkoušeli na prázdnou klec Dvora, ani jednou se ale netrefili.

58:46
    Hosté už kombinují v útočném pásmu.

58:11
    Josef Čáp je na střídačce, hosté jsou na ledové ploše v šesti.

58:11
    Oddechový čas pro hosty.

57:07
    Ašenbrenner už ležel na zemi a Dušek mohl zakončovat do poloprázdné branky, avšak tu nakonec minul. K dorážce se následně nedostal ani najíždějící Hoskovec.

56:34
    Pokud chtějí hosté v Trutnově bodovat, musí co nejdříve vyrovnat. Teď se jim však rozehrávka nepodařila a puk skončil až na zakázaném uvolnění.

55:40
    Máme tu tyčku Královédvorských! Jeden z hráčů ve žlutém uzmul kotouč v mezikruží a svou střelou rozezněl trutnovský zimní stadión.

54:45
    Oba týmy už hrají v plném počtu, vhazuje se však před Ašenbrennerem, protože Trutnovu byl odpískán icing.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 6. Chára, 10. Kubinčák (Faltys), 36. Janoušek (Svoboda, Kubinčák), 54. Višňák (Svoboda, Kubinčák) – 7. Valašek (Karlík, Ježek), 44. Ježek (Luštinec, Valašek), 53. Půhoný (Dušek, Valašek), 60. Dušek (Luštinec, Půhoný), 62. Valašek (Hoskovec)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Škop) – Vácha (A), Junek, Faltys, Pražák, Kynčl, Suk, Višňák – Chára, Fedulov, Poul, Martinec, Bucek, Jedlička, Chytráček, Kubinčák (C), Svoboda, Krsek, Starý, Janoušek (A).
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Janský) – Petira, Tondr, Franc, Matějíček (C), Čáslava, Karlík, Mocek – Půhoný (A), Brokeš, Hrazdira, Luštinec, Havlas, Sedláček, Dušek, Šedivý, Ježek, Hoskovec, Valašek.

Rozhodčí: Markovský – Roischel, Bohuněk.