HC Litvínov – Kladno 6:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:4 (kon.) | Kladno – Pardubice 7:4 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Zlín – Kladno 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 7:2 (kon.)

Litvínov: Matěj Maštalířský (16:17:33)

Je rozhodnuto. Litvínov po špatné první třetině porazil Zlín 6:3, dvě branky vstřelil Dominik Čech. Chemici tak opanovali i druhý duel na Sev.en Hockey Cupu.

43:55
    Robin Gerych se rozjel a dostal až před Kokhanina, táhlou střelou ovšem přestřelil.

43:16
    Adam Jecho nebezpečně tečoval nahození od modré čáry, neujala se však ani jeho bekhendová dorážka z bezprostřední blízkosti.

42:36
    Berani operují v útočném pásmu, ale prozatím bez výraznějšího ohrožení litvínovské klece.

41:22
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Další zásah Severočechů! Maštalířský předal puk DOMINIKU ČECHOVI a litvínovský útočník krásnou kličkou zvýšil skóre. Asistence: Matěj Maštalířský.

41:05
    Chemici kombinují za brankou a vyčkávají. Ostatně nemusejí nikam spěchat.

40:13
    Dobrý pokus kapitána Holčáka vyrazil gólman Beranů vysoko nad.

40:05
    Zakázané uvolnění Zlína.

39:30
    Berani se nadechují k závěrečnému tlak, hosty ale drží výborný Kokhanin. Do konce zbývá něco přes pět minut.

37:57
    Chemici získávají dvoubrankové vedení. Jeden z hráčů Litvínova nahodil od modré čáry a před brankou se nejlépe zorientoval JAKUB BEDNAŘÍK, když blízka poslal puk za Malotu. Asistence: Matěj Maštalířský.

37:20
    Na větší šanci se nyní čeká, oba týmy pozorně brání.

36:34
    Nahození Petra Dudáčka končí v Malotově lapačce.

36:08
    Velmi rozháraný úsek hry a další zakázané uvolnění, tentokrát na straně Moravanů.

35:51
    Hru přerušuje zlínský ofsajd.

35:27
    Zakázané uvolnění černožlutých.

34:35
    Zetek se nedomluvil s brankářem a málem z toho byla katastrofa. Litvínovští nakonec situaci zvládli.

33:14
    Berani po dlouhé době vepředu, hostující obrana jejich akci ale bez problému zneškodnila.

32:18
    Vyrovnávací branku měl na holi Miroslav Holinka, Kokhanin jej ale v samostatném nájezdu vychytal!

31:47
    Chemici jsou na koni a tvoří si další a další šance.

30:43
    Obrat je dokonán! Bednařík vyhrál buly a poslal puk na MATĚJE MAŠTALÍŘSKÉHO, jenž tvrdou ránou propálil brankáře Zlína. Asistence: Jakub Bednařík.

30:25
    Hosté působí na startu poslední dvacetiminutovky aktivněji, zato na zlínské jakoby padla únava.

30:01

Čtyřicet minut je minulostí. Litvínovští v prostřední periodě zvládli srovnat, trefili se Čech a Sčislák. Uvidíme, kdo si ve třetí třetině vybojuje cenné vítězství.

30:00

29:50
    Chemici ještě neúspěšně buší na domácí branku, ohrozit Malotu už ale asi nestihnou.

28:48
    Pavel Gerych to zkusil mezi Kokhaninovy betony, brankář Litvínova je včas sklapl.

27:10
    Zlín byl znovu na dosah vedení! Jecho v přečíslení přihrál na Martina Holbu, jenž svůj bekhend namířil do levé tyče hostující branky.

26:25
    Zlín znovu čelí drtivému tlaku, dalekonosná rána Petra Dudáčka končí na vyrážečce brankáře Beranů.

25:37
    Tak to byla paráda! MARTIN SČISLÁK na nic nečekal, povodil si zlínské obránce a nádhernou kličku zakončil přesně mezi Malotovy betony. Bez asistence.

25:28
    Jan Kurty zamíchal pukem, jeho klička do bekhendu ale končí jen na Malotovi. Litvínov nicméně pokračuje v tlaku.

24:21
    Zakázané uvolnění Beranů.

23:56
    Adam Jecho předložil kotouč před branku, tam ale nečekal nikdo z jeho spoluhráčů. Dopředu jde Litvínov.

22:52
    Přízemní ránu Martina Sčisláka vyrazil Malota za branku.

22:16
    Jan Kurty si najel kolem levého mantinelu a prověřil Malotu. Brankář Moravanů s jeho pokusem neměl větší potíže.

21:03
    Černožlutí se dostávají na dostřel! Martin Sčislák našel zpoza branky DOMINIKA ČECHA, který z předbrankového prostoru prostřelil brankáře Beranů. Asistence: Martin Sčislák, Lukáš Síč.

20:15
    Hezká akce domácích gólem nekončí. Zlín situaci překombinoval a přišel o puk.

19:03

18:48
    Obrovská šance Zlína! Zetek teď chytil jasný gól, když zblokoval střelu mířící do prádzné branky.

18:17
    Pěknou střelou se prezentoval Jakub Najman, maskovaný muž Litvínova si s jeho pokusem z levé strany poradil.

18:03
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kokhanin – 1 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Kurty.

16:56
    Hostující brankář nyní v samostatném úniku vychytal Gerycha!

16:30
    Marek Šišák chyboval na útočné modré, obětavě se však vrátil a akci zastavil.

16:19
    Holinka z pravého kruhu vystřelil zápěstím, Kokhanin byl připraven a zasáhl betonem.

15:36
    Litvínov od začátku tlačí a drží se v pásmu Zlína. Až teď se Berani dostali z pásma a mohou vystřídat.

15:01

První třetina je u konce. Berani v ní předvedli nebojácný výkon a dostali se do dvoubrankového vedení. Velkou pozornost zatím poutá Adam Jecho, který jeden gól dal a na druhý nahrál. Další třetina začne přibližně v 16:29.

15:00

14:41
    Velký závar před brankou Litvínova! Černožlutí nakonec situaci zvládli hlavně díky skvělému brankáři.

14:15
    Zakázané uvolnění domácích.

13:06
    Další nebezpečná střela Jecha! Kokhanin vyráží mimo.

12:07
    Bednaříkova formace zaměstnala zlínskou obranu, ta ale situaci zvládla a osvobodila se.

11:11
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani jdou do trháku! V útočném pásmu se kotouče zmocnil MIROSLAV HOLINKA a nádhernou bekhendovou střelou o tyčku rozvlnil síť za Kokhaninem. Bez asistence.

10:47
    Pokaždé, co je Adam Jecho na ledě, se hosté dostanou pod tlak. Jinak tomu není ani teď, chemici se musí bránit důraznému obléhání.

10:06
    O vyrovnávací branku se nyní snažil Matěj Maštalířský, Malota byl pozorný.

09:39
    Znovu skvělý Kokhanin! Na levé straně nyní zůstal úplně osamocený Miroslav Janovský, litvínovský gólman proti jeho ráně vytáhl výborný zákrok lapačkou.

09:20
    Hru přerušil úmyslný ofsajd Litvínova.

09:14
    Autor první litvínovské branky Šprynar dostal dobrý pas před Malotu, mířil ale jen do jeho hrudi. Vhazovat se bude po levici zlínského gólmana.

08:30
    Domácí si berou vedení zpět! Adam Jecho viděl dobře postaveného MARTINA HOLBU a tomu už nedělalo problém dorazit kotouč do odkryté klece. Asistence: Adam Jecho.

08:10
    Agilní Jecho se znovu pokoušel vystřelit na brankáře Litvínova, tentokrát se mu do cesty postavili hostující obránci.

07:38
    Zakázané uvolnění Zlína

07:10
    Hodně rychlá odpověď Litvínova! Čech vyslal do samostatného úniku JANA ŠPRYNARA, jenž si bekhendovou kličkou vychutnal Malotu. Asistence: Dominik Čech.

06:48
    Gerych předvedl pěknou individuální akci, svůj bekhendový pokus ale poslal těsně vedle Kokhaninovy levé tyče.

05:54
    Moravané jdou do vedení! Tentokrát už byl Kokhanin překonán. ADAM JECHO si na levém kruhu vzal kotouč a překvapivou střelou na bližší tyč otevřel skóre. Bez asistence.

04:59
    Vynikající zákrok Kokhanina! Na litvínovského brankáře jel z pravé strany Jecho a pokusil se o kličku do bekhendu, kterou však černožlutý gólman chytil do lapačky.

04:17
    Dominik Čech se z otočky pokoušel překvapit Malotu,kotouč letí hodně vedle. Prozatím sledujeme velký boj bez šancí.

03:25
    Tůma dlouho operoval v útočném pásmu, chemici ale byli následně ze třetiny vyhnáni.

02:55

02:38
    Bednaříkovu střelu tečoval Holčák, puk končí mimo branku.

01:54
    Čech byl na zteči zastaven zlínskými obránci. Oba gólmani se zatím téměř nedostali do akce.

01:11
    Moravané kombinují za brankou, černožlutí jim zatím nedovolují rozehrát.

00:14
    Jako první se do pásma dostali litvínovští, Zlín ale za pomoci Jecha vyváží kotouč ze třetiny.

00:01

PSG Berani Zlín: Malota (Málek) – Stiksa, Holinka, Dlabaja, Páže, Španhel, Hamrla, Kotala, Holba, Čapka, Babulík, Čech, Janovský, Chromý, Gerych, Heš, Jecho, Šišák, Najman.

HC Litvínov: Kokhanin (Tuhý)– Vyhlídal, Bystřický, Zetek, Král, Sič, Dudáček, Holčák, Bednařík, Kurty, Tůma, Peroutka, Maštalířský, Šprynar, Čech, Sčislák.

Začátek zápasu bude pravděpodobně o malou chvíli pozdržen.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.

Ondřej Mach

Branky a nahrávky: 6. Jecho, 9. Holba (Jecho), 12. Holinka – 8. Šprynar (Čech), 22. Čech (Sčislák, Síč), 26. Sčislák, 31. Maštalířský (Bednařík), 38. Bednařík (Maštalířský), 42. Čech (Maštalířský)

HC Litvínov: Kokhanin (Tuhý) – Vyhlídal, Bystřický, Zetek, Král, Sič, Dudáček, Holčák, Bednařík, Kurty, Tůma, Peroutka, Maštalířský, Šprynar, Čech, Sčislák