Slavia – Chomutov 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Motor ČB 5:8 (kon.)
Benátky n/J – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Prostějov – Sokolov 4:2 (kon.)
Jihlava – Přerov 0:1 (po pr.) | Třebíč – Havířov 4:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 16.11.2019, 13:00 • Ostravar aréna • turnaj O Pohár DHL • 19. kolo

Dnešní body jsou rozdány. Hosté si z výletu do Moravskoslezského kraje odvážejí všech šest bodů, které byly ve hře. V prvních dvou třetinách na ledě dominovali a přehrávali vítkovické, ti předvedli větší touhu po výhře až ve třetí třetině, kdy z hole Potočného vstřelili kontaktní branku, ale na pozorně hrající Plzeň to už nestačilo.
    Z Ostravy je to vše, mějte příjemný zbytek dne a já se budu těšit zase brzy na počtenou. (15:07:43)

59:58
    Ještě jeden pokus Mrvy, ale už je málo času.

59:54
    Vítkovičtí mohli přece jen srovnat, ale kotouč posílají nad branku.

59:44
    Ani další pokus o zpečetění dnešní výhry nevychází a puk míří mimo tři tyče.

59:28
    Vítkovičtí se usadili v pásmu, hosté ale po chvíli hry znovu vyhazují a míjí opuštěnou branku.

59:01
    Plzeň posílá puk na prázdnou klec, ale nastřeluje jen tyč!!

58:53
    Vítkovičtí nastupují zpět na led bez Pitáka.

58:53
    Vítkovičtí trenéři si berou oddechový čas a pomáhají tak trochu i hostům.

58:53
    Plzeň potřebovala uklidnit hru a posílá od své branky puk na zakázané uvolnění.

58:00
    Hostující gólman se musel mít na pozoru proti střele Kylnara.

57:48
    Staněk vystartoval do pásma, u modré ale zpomalil a jen nahazuje kotouč.

56:49
    Vítkovice u Micky, puk ale trefuje místo branky jeho.

56:11
    Rychlý přesun plzeňských k domácí kleci končí vyraženým pukem, kterého se bleskově ujímají domácí.

56:00
    Vítkovičtí touží po vyrovnání, ale hosté jim to nehodlají usnadnit.

55:03
    Vhazuje se před útočnou modrou Vítkovic.

54:36
    Další ofsajd domácích hráčů.

54:02
    Střelu domácího Mrvy zblokoval holí couvající Kvasnička.

53:34
    Snaha Vítkovic je pozastavena pro ofsajd.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 20. Mrva (Zapletal), 43. Potočný (Kylnar) – 12. Kvasnička (Čermák, Princl), 20. Ženíšek (Slanina, Adamec), 26. Čermák (Kremláček, Kovářík)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Smolka, Zapletal, Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Bernovský, Bochnak, Mrva (C). Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Ryšavý, Beránek
    HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Pánek, Staněk, Kremláček, Kovářík, Šilhán, Malák (A), Dáňa, Marcel, Kvasnička, Kopic, Adamec, Šuhaj, Říha, Slanina, Čermák, Kolář (C), Ženíšek, Princl (A)

Rozhodčí: R. Mrkva – V. Lederer, P. Bartek