VUT Cavaliers Brno – Engineers Prague 0:3 (kon.)
konec
VUT Cavaliers Brno
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Engineers Prague
Sobota 14.12.2019, 20:00 • Zimní stadion Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  40:41
  Engineers právě vstřelili branku!
  Tak teď už to kavalíři budou mít opravdu těžké. Engineers krátce po startu třetí části rozšiřují svůj náskok, přičemž opět udeřili těsně po vyhraném vhazování – tentokrát se z modré čáry prosadil TOMÁŠ FABIÁNEK, jehož rána se štěstím prošla za Huzlíka! Asistence: Miroslav Žáček.
   
  37:01
  Engineers právě vstřelili branku!
  Je to skoro až neuvěřitelné, ale Engineers se jen po několika málo sekundách prosazují podruhé! Na levém kruhu se ke kotouči dostal LUKÁŠ VOPAT a Huzlík po následném zakončení skákal marně! Asistence: Petr Ujfaluši, David Kulich.
   
  36:33
  Engineers právě vstřelili branku!
  Hokejisté z Prahy konečně otevírají skóre, předlouhé čekaní na úvodní branku je po téměř sedmatřiceti minutách u konce! Burda vyhrál vhazování po Huzlíkově pravici a poslal kotouč TOMÁŠI KADLECOVI, který jej z bezprostřední blízkosti brankoviště uklidil za brankáře! Asistence: Václav Burda.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 37. Kadlec (Burda), 38. Vopat (Ujfaluši, Kulich), 41. Fabiánek (Žáček)


  VUT Cavaliers Brno: Huzlík (Antonín) – Nossek, Antal (C), Groma, Malý F., Vávra, Dobšák, Imlauf – Dlouhý (A), Malíř, Malý J., Hubáček, Vilímek, Sokolík, Gombarčík (A), Stupka, Kmoníček.
  Engineers Prague: Příhoda (Maštalíř) – Vobořil, Kulich, Klement, Raiterman, Searle, Žáček, Vostracký, Janásek (C), Najman – Sedliský, Veber, Hyršl, Burda, Vopat, Ujfaluši (A), Zdvořáček, Fabiánek, Suda, Kadlec, Dudák.

  Rozhodčí: Maršálek – Čelechovský, Zapletal.

  Diváci: 91