Finsko – Švédsko 5:1 (kon.) | Rusko – Česko 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Rusko
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
Česko
Sobota 14.12.2019, 13:00 • VTB Ice Arena, Moskva, Rusko • Euro Hockey Tour
Předzápasové kurzy
Partner:
  Vladimir A. Tkačjov - 4:3
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým Rusko.

  Autorem vítězného nájezdu je VLADIMIR E. TKAČJOV, který se trefil už v první sérii. Nikdo další se neprosadil.
  48:48 Igor OŽIGANOV - 3:3
   
  48:48
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Teď už to ale domácím vyšlo. Vladimir E. Tkačjov krásně přes celé útočné pásmo našel IGORA OŽIGANOVA, jenž střelou z první nedal Hrubcovi žádnou šanci a vyrovnal tak skóre utkání. Asistence: Vladimir E. Tkačjov.
  47:28 Hynek ZOHORNA - 2:3
   
  47:28
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi jdou zničehonic do vedení! Čtvrtá česká formace to udělala skvěle. Radim Zohorna našel zpoza branky svého bratra HYNKA ZOHORNU, jenž z prostoru mezi kruhy nekompromisně poslal puk přímo pod víko. Asistence: Radim Zohorna, Lukáš Klok.
  35:24 Tomáš FILIPPI - 2:2
   
  35:24
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi vyrovnávají! Sekáč u pravého mantinelu vybojoval puk a našel TOMÁŠE FILIPPIHO, jenž z prostoru mezi kruhy ještě popojel blíž k bráně a propálil Sorokina, který měl zakrytý výhled. Asistence: Jiří Sekáč, Martin Zaťovič.
  21:43 Lukáš SEDLÁK - 2:1
   
  21:43
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi snižují! Nutno ale říci, že to bylo s velkým štěstím. Druhá formace se dostala do přečíslení 3 na 2, Krejčík přihrával před branku, puk se ale otřel o několik hráčů a gól byl nakonec připsán LUKÁŠI SEDLÁKOVI. Asistence: Dmitrij Jaškin, Jakub Krejčík.
  17:44 Michail GRIGORENKO - 2:0
   
  17:44
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Rusové využívají přesilovku a vedou o dvě branky! První ruská formace to sehrála geniálně. Šipačov našel krásným křižným pasem přes celé útočné pásmo MICHAILA GRIGORENKA, který z první poslal kotouč přímo do šibenice. Asistence: Vjačeslav Vojnov, Vadim Šipačov.
  02:09 Andrej KUZMENKO - 1:0
   
  02:09
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Rusové jdou do vedení! Nahození Ljamkina od modré čáry tečoval za záda Šimona Hrubce před brankou úplně volný ANDREJ KUZMENKO. Asistence: Nikita Ljamkin.
  Marken.cz

  Vladimír Vykoukal

  Branky a nahrávky: 3. Kuzmenko (Ljamkin), 18. Grigorenko (Šipačov, Vojnov), 49. Ožiganov (Tkačjov), rozh. náj. Tkačjov – 22. Sedlák (Jaškin, J. Krejčík), 36. Filippi (Sekáč, Zaťovič), 48. H. Zohorna (R. Zohorna, Klok)

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Roman Horák (CZE)
  1:0   Vladimir A. Tkačjov (RUS)
  2. série:
  1:0   Hynek Zohorna (CZE)
  1:0   Michail Grigorenko (RUS)
  3. série:
  1:0   Tomáš Filippi (CZE)
  1:0   Anton Slepyšev (RUS)
  4. série:
  1:0   Lukáš Sedlák (CZE)
  1:0   Jevgenij Ketov (RUS)
  5. série:
  1:0   Dmitrij Jaškin (CZE)


  Rusko: I. Sorokin (Samonov) – Vojnov (A), Nestěrov (A), Ožiganov, Rafikov, Marčenko, Mironov, Dronov, Ljamkin – Kaprizov, Šipačov, Grigorenko – Burdasov, K. Semjonov, Kuzmenko – Sošnikov, Tkačjov, Tkačjov – Ketov (C), P. Karnauchov, Slepyšev – Jakimov.
  Česko: Hrubec (Langhamer) – Jeřábek (A), Šustr, J. Krejčík (A), Mozík, Klok, Vitásek, Moravčík, Pyrochta – Zaťovič (C), Filippi, Tomášek – A. Nestrašil, Sedlák, Jaškin – R. Pavlík, Horák, Lenc – Sekáč, R. Zohorna, H. Zohorna – O. Beránek.

  Rozhodčí: Heikkinen L., Vikman K. (Oba Fin.) – Bersenyjov M., Judin E. (Oba Rus.)
  bahis siteleri