Florida – Dallas 7:4 (kon.) | New Jersey – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:6 (kon.)
Edmonton – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 3:2 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)
Minnesota – Winnipeg 0:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 21.12.2019, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • turnaj O Pohár DHL • 30. kolo

59:45
    Na ledě se čím dál více vyostřují emoce. Hlavní sudí současně vylučuje. Andreje Moravčíka (MBL) vykázal na dvě minuty za sekání a Tomáše Marečka (SLA) taky na dvě minuty za hrubost.

57:45
    Velice nepříjemné vyloučení pro domácí. Menší trest za držení dostal Vladislav Houška (MBL). Bruslaři tak budou hrát dál čtyři proti šesti.

52:35
    Jakub Petržilka (MBL) byl za faul vyloučen na pět minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest za něj odpyká Vojtěch Polák. Na dvě minuty byl za hrubost zároveň vykázán Ondřej Holý (SLA). Dvě minuty se tedy bude hrát čtyři na čtyři.

37:27
    Menší trest za držení dostal Mikuláš Hovorka (SLA).

31:22
    Domácí půjdou do čtyř. Za pozdní dohrání vyloučil rozhodčí na dvě minuty Jana Závoru (MBL).

19:45
    Za faul na Matěje Hasila dostal dvouminutový trest Michal Simon (MBL).

16:41
    Ještě jedno vyloučení. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vykázán kapitán domácích Samuel Dotter (MBL).

11:36
    Slavia bude hrát znovu ve čtyřech. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen Matěj Hasil (SLA).

08:55
    Je tu první vyloučení. Za držení odjel na trestnou lavici Mikuláš Hovorka (SLA).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 17. Petržilka (Mežnar, Petriska), 23. Dotter (Petržilka, Petriska), 39. Sýkora (Moravčík, Vasilev), 61. V. Houška (Dotter, Grim) – 6. Malínek (Mareček), 43. Hradil (Křenek, Bureš), 59. Hradil (Hovorka, Němeček)

BK Mladá Boleslav: Šatný (Zeithaml) – Křepelka, Sýkora, Dotter (C), M. Houška (A), Přenosil, Rudolph – Závora, Polák, Dlask, Petržilka, Grim, Mežnar, V. Houška, Petriska, Vasilev, Moravčík (A), Šíma, Simon
    HC Slavia Praha: Pittr (Pánek) – Hovorka (A), Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Srdínko, Holý – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Hasil, Malínek, Křenek, Míšek, Labuzík, Janča (A), Petrák (C)

Rozhodčí: Wagner – Bosák, Povová