Florida – Dallas 7:4 (kon.) | New Jersey – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:6 (kon.)
Edmonton – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 3:2 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    VLADISLAV HOUŠKA rozhodl o tom, že druhý bod zůstane v Mladé Boleslavi. Brankáře překonal střelou z kruhu. Asistence: Samuel Dotter, Jan Grim.

59:45
    Na ledě se čím dál více vyostřují emoce. Hlavní sudí současně vylučuje. Andreje Moravčíka (MBL) vykázal na dvě minuty za sekání a Tomáše Marečka (SLA) taky na dvě minuty za hrubost.

58:34
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pražané se usadili v útočném pásmu a dvojnásobnou početní výhodu využili. Po střele od modré čáry byl v brankovišti pořádný závar, čehož využil DAMIEN HRADIL a vyrovnal. Slavisté se hodně radují, je pravděpodobné, že si z Mladé Boleslavi odvezou body. Asistence: Mikuláš Hovorka, Dominik Němeček.

57:45
    Oddechový čas pro hosty.

57:45
    Velice nepříjemné vyloučení pro domácí. Menší trest za držení dostal Vladislav Houška (MBL). Bruslaři tak budou hrát dál čtyři proti šesti.

57:15
    Slavia hraje šest na čtyři, brankář je na střídačce.

52:35
    Jakub Petržilka (MBL) byl za faul vyloučen na pět minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest za něj odpyká Vojtěch Polák. Na dvě minuty byl za hrubost zároveň vykázán Ondřej Holý (SLA). Dvě minuty se tedy bude hrát čtyři na čtyři.

52:35
    Tvrdý faul na slávistického Maxima Havrdu u mantinelu, po němž se hráč hostů sesul k zemi.

42:07
    Velice hezký gól. DAMIEN HRADIL si najel do pravého kruhu a zakončil ke vzdálenější tyči. Asistence: Lukáš Křenek, Jan Bureš.

38:13
    Využitá přesilovka. Puk se dostal na modrou čáru k DAVIDU SÝKOROVI, který se napřáhl a tvrdou střelou překonal Michala Pittra. Puk zamířil pod břevno, až nadhodil brankářovu lahev s pitím. Asistence: Andrej Moravčík, Miroslav Vasilev.

37:27
    Menší trest za držení dostal Mikuláš Hovorka (SLA).

31:22
    Domácí půjdou do čtyř. Za pozdní dohrání vyloučil rozhodčí na dvě minuty Jana Závoru (MBL).

22:50
    Domácí se dostávají do vedení, prosadil se SAMUEL DOTTER. Asistence: Jakub Petržilka, Ján Petriska.

19:45
    Za faul na Matěje Hasila dostal dvouminutový trest Michal Simon (MBL).

16:41
    Ještě jedno vyloučení. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vykázán kapitán domácích Samuel Dotter (MBL).

16:21
    Gól, který viděl snad jen brankový rozhodčí, možná útočící hráči. To, jak puk propadl do brány, není úplně jasné, bylo to nejspíš nějak pod Pittrovými betony. Nejprve vystřelil Eric Mežnar a úspěšně dorážel JAKUB PETRŽILKA. Vše se událo poměrně ve velké blízkosti brankoviště. Asistence: Ján Petriska.

11:36
    Slavia bude hrát znovu ve čtyřech. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen Matěj Hasil (SLA).

11:12
    Utkání sleduje 120 diváků.

08:55
    Je tu první vyloučení. Za držení odjel na trestnou lavici Mikuláš Hovorka (SLA).

05:55
    Slávisté se ujímají vedení, do něhož se dostali po rychlém protiútoku a při skrumáži u branky propadl po střele VOJTĚCHA MALÍNKA puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Mareček.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 17. Petržilka (Mežnar, Petriska), 23. Dotter (Petržilka, Petriska), 39. Sýkora (Moravčík, Vasilev), 61. V. Houška (Dotter, Grim) – 6. Malínek (Mareček), 43. Hradil (Křenek, Bureš), 59. Hradil (Hovorka, Němeček)

BK Mladá Boleslav: Šatný (Zeithaml) – Křepelka, Sýkora, Dotter (C), M. Houška (A), Přenosil, Rudolph – Závora, Polák, Dlask, Petržilka, Grim, Mežnar, V. Houška, Petriska, Vasilev, Moravčík (A), Šíma, Simon
    HC Slavia Praha: Pittr (Pánek) – Hovorka (A), Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Srdínko, Holý – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Hasil, Malínek, Křenek, Míšek, Labuzík, Janča (A), Petrák (C)

Rozhodčí: Wagner – Bosák, Povová