Edmonton – Nashville 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 2:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 3:1 (kon.)
Florida – Pittsburgh 2:3 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 3:0 (kon.) | Washington – Philadelphia 2:7 (kon.)
Columbus – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 2:6 (kon.)
Vegas – Carolina 5:6 (0:2 po s.n.) | Detroit – Boston 3:1 (kon.) | Buffalo – Anaheim 2:3 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 09.02.2020, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:27
    Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:28 (04:55:27)

1. Roope Hintz (DAL) 2+0
    2. Colton Parayko (STL) 2+0
    3. Anton Chudobin (STL) 23 zák., 2 góly, 92,0%

Statistiky: Střely na bránu: 25-34; Zablokované střely: 11-12; Vhazování: 57%-43%; Hity: 27-29; Přesilové hry: 1/3-1/4; Trestné minuty: 8-6.
    Roope Hintz vstřelil dva góly a rozhodl o dnešní výhře Dallasu

Dallas sice na přelomu závěrečné třetí třetiny a začátku prodloužení nevyužil přesilovou hru, Anton Chudobin ale vzápětí předvedl další skvělý zákrok betonem a na opačné straně rozhodl o výhře hostů Roope Hintz. Konečný výsledek zní. St. Louis Blues 2 Dallas Stars 3.

62:19 Roope HINTZ - 2:3

62:19
    Dallas právě vstřelil branku!
    ROOPE HINTZ vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování přes clonu a jeho střela zápěstím zamířila mezi betony Jordana Binnigtona! Stars dnes vítězí po prodloužení nad Blues těsně 3:2! Asistence: Miro Heiskanen a Anton Chudobin.

62:07
    Blues mohli skórovat po střele z pravého kruhu pro vhazování, Anton Chudobin ale zasáhl pravým betonem.

61:14
    Střela Radka Faksy z bodu levého kruhu pro vhazování byla zablokována a vyloučený Jay Bouwmeester se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu.

60:44
    Dnešní utkání sleduje 18096 diváků.

60:01

Anton Chudobin předvedl v závěrečné části senzační zákrok, když svým levým betonem ukradl gól Ryanovi O'Reillymu, a Dallas mohl v závěru rozhodnout během přesilové hry, jenže ji nevyužil a přenese se tedy do prodloužení. Skóre je. St. Louis Blues 2 Dallas Stars 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:14
    Jay Bouwmeester dostal dvě minuty za držení hole a Dallas si zahraje v závěru střetnutí přesilovou hru.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:47
    Colton Parayko chtěl na pravém křídle vypálit od modré čáry, jeho rána s příklepem ale byla zablokována.

56:56
    A další střela Blues z pravého kruhu pro vhazování, která tentokrát skončila na pravém betonu pozorného brankáře Jordana Binningtona. Stále je to 2:2.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Parayko (Dunn, Thomas), 11. Parayko (Perron) – 18. Ja. Benn (Janmark, Pavelski), 34. Hintz (Perry, Heiskanen), 63. Hintz (Heiskanen, Chudobin)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Faulk, Dunn – Perron, R. O'Reilly (A), Sanford – Thomas, B. Schenn, Schwartz – Steen (A), Bozak, Blais – Barbašev, J. de La Rose, MacEachern. Hlavní trenér: Craig Berube.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Johns, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak – Gurjanov, Dickinson, Ja. Benn (C) – Perry, Seguin, Hintz – Kiviranta, Pavelski, Janmark – Comeau (A), Faksa, Cogliano. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Chris Rooney, Tom Chmielewski. Čároví: Brian Mach, Kory Nagy

Diváci: 18096