Edmonton – Nashville 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 2:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 3:1 (kon.)
Florida – Pittsburgh 2:3 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 3:0 (kon.) | Washington – Philadelphia 2:7 (kon.)
Columbus – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 2:6 (kon.)
Vegas – Carolina 5:6 (0:2 po s.n.) | Detroit – Boston 3:1 (kon.) | Buffalo – Anaheim 2:3 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    ROOPE HINTZ vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování přes clonu a jeho střela zápěstím zamířila mezi betony Jordana Binnigtona! Stars dnes vítězí po prodloužení nad Blues těsně 3:2! Asistence: Miro Heiskanen a Anton Chudobin.

60:44
    Dnešní utkání sleduje 18096 diváků.

59:14
    Jay Bouwmeester dostal dvě minuty za držení hole a Dallas si zahraje v závěru střetnutí přesilovou hru.
    55:09 Spektakulární zákrok hostujícího Antona Chudobina!

55:09
    Ryan O'Reilly se teď ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci a zdálo se, že skóruje do prázdné brány, jenže Anton Chudobin ho poté senzačně vychytal levým betonem! Spektakulární zákrok!

44:00
    Jamie Benn dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 800. zápasu v NHL a dokázal vstřelit gól. A ještě jedna důležitá informace, hlavní trenér Dallasu Rick Bowness zůstal kvůli onemocnění na hotelu a hostující tým Stars dnes vede John Stevens.
    35:12 Domácí Colton Parayko odmítl zkompletovat hattrick!

35:12
    Colton Parayko mohl skórovat na vzdálenější levé tyči po nádherné přihrávce z pravého křídla do prázdné brány, jenže puk netrefil dobře a minul pravou tyč! Hattrick mu zatím není přán.

33:40
    Jamie Benn byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Blues mohou získat ztracené vedení v přesilové hře.
    33:25 Roope HINTZ - 2:2

33:25
    Corey Perry se nádherně uvolnil v blízkosti levé tyče a ROOPE HINTZ po jeho zpětné bekhendové přihrávce nyní z mezikruží vymetl levý horní roh brány! Stars smazali dvoubrankové manko a je to 2:2! Asistence: Corey Perry a Miro Heiskanen.

32:13
    Před bránou Jordana Binnigtona nyní došlo k nebezpečné teči, jenže domácí brankář si poté dokázal poradit a puk vyrazil pravým betonem!

29:47
    David Perron byl vyloučen na dvě minuty za hákování a hokejisté Dallasu si nyní zahrají třetí přesilovou hru.
    17:48 Jamie BENN - 2:1

17:48
    Mattias Janmark si nyní potáhl puk po přihrávce Joea Pavelskiho z pravého rohu útočného pásma Stars z mezikruží do levého kruhu a následně ho mezi nohama jednoho z klečících hokejistů Blues poslal na vzdálenější tyč, kde kotouč skvělou tečí za bruslemi usměrnil po ledě do sítě JAMIE BENN! Asistence: Mattias Janmark a Joe Pavelski. (1:2)

16:50
    Justin Faulk fauloval v pravém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka pro hosty.
    10:49 Colton PARAYKO - 2:0

10:49
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí COLTON PARAYKO si najel před vrcholem pravého kruhu na zpětnou diagonální přihrávku Davida Perrona z levého křídla a poté nádhernou střelou s příklepem pod vyrážečkou hostujícího gólmana Antona Chudobina zamířil k vzdálenější levé tyči! Druhá branka. Asistence: David Perron.
    09:12 Jay Bouwmeester ukradl jistý gól Roopemu Hintzovi!

09:12
    Jordan Binnington si připsal v rychlém sledu dva zákroky a z mezikruží poté mohl skórovat do odkryté horní části brány Roope Hintz, jeho střelu ale vleže zablokoval Jay Bouwmeester a zabránil jistému gólu! Obrovská šance St. Louis.

07:41
    Ivan Barbašev byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a tentokrát si zahrají přesilovou hru hráči Dallasu.
    07:18 Colton PARAYKO - 1:0

07:18
    COLTON PARAYKO vypálil bez přípravy na vrcholu levého kruhu pro buly a jeho střela s příklepem poté nad pravým ramenem Antona Chudobina vymetla bližší levý horní roh brány Stars! Colton Parayko bodoval potřetí v řadě a St. Louis rázem vede! Asistence: Vince Dunn a Robert Thomas.
    Představení brankářů: Jordan Binnington a Anton Chudobin

06:15
    Vince Dunn byl faulován na levém křídle útočného pásma a Jamie Benn dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Blues si po reklamním brejku přesilovou hru.

02:29
    Joel Kiviranta byl vyloučen za podrážení a domácí hokejisté St. Louis si zahrají první přesilovou hru.

Před začátkem utkání byl slavnostně vyvěšen dres s číslem 44, který nosíval Chris Pronger.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Parayko (Dunn, Thomas), 11. Parayko (Perron) – 18. Ja. Benn (Janmark, Pavelski), 34. Hintz (Perry, Heiskanen), 63. Hintz (Heiskanen, Chudobin)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Faulk, Dunn – Perron, R. O'Reilly (A), Sanford – Thomas, B. Schenn, Schwartz – Steen (A), Bozak, Blais – Barbašev, J. de La Rose, MacEachern. Hlavní trenér: Craig Berube.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Johns, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak – Gurjanov, Dickinson, Ja. Benn (C) – Perry, Seguin, Hintz – Kiviranta, Pavelski, Janmark – Comeau (A), Faksa, Cogliano. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Chris Rooney, Tom Chmielewski. Čároví: Brian Mach, Kory Nagy

Diváci: 18096