Barys – Magnitogorsk 0:3 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 5:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.)
Omsk – Ufa 2:3 (po pr.)
Avangard Omsk
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:1
Salavat Julajev Ufa
Úterý 03.03.2020, 17:32 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Osmifinále

63:50
    Jurij Oskirko v roli hlavního vylučuje kapitána Alexeje Jemelina (OMS) za přidržení Kugryševa u mantinelu za brankou domácích. V klasické početní výhodě 5 na 4 tak Ufa může ukázat své umění.

14:40
    Alexej Semjonov (UFA) po komerční přestávce nastoupí do výkonu trestu na dvě minuty. Po odehrání kotouče totiž tvrdě srazil obouruč na zem Jemelina, což neušlo oku hlavních rozhodčích.

03:11
    Sergej Širokov (OMS) okusí kvalitu trestné lavice, kam byl odeslán na dvě minuty za podrážení. Pro hosty je to tak první přesilovka zápasu.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 32. Košelev (Franson, K. Semjonov), 52. Dědunov (Franson) – 31. Panin (Omark), 60. Manninen (Omark, Krikunov), 68. Kugryšev (Pašnin)

Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Jemelin (C), Franson, Bondarev, Pokka, Martynov, Vojnov (A), Jaremčuk – Zernov, McMillan, Beck – Šumakov, K. Semjonov, Košelev – Širokov (A), Pjanov, Andrighetto – Gračjov, Stas, Dědunov.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, Pašnin, Ar. Sergejev, Muchamadullin, A. Semjonov – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Kugryšev, Burmistrov (A), Krikunov – V. Žarkov, Kadějkin, Soloduchin – Baškirov, Kartajev, Chochrjakov.

Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Zacharenkov, Sadovnikov (všichni RUS)

Diváci: 4 511