TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - ženy 30 km klasicky, Oslo
Vítěz: F. Karlssonová (SWE)
Michal Hladký
Konečné pořadí
1. Frida Karlssonová (SWE) 1:22:19,1
2. Therese Johaugová (NOR) +1,2
3. Ebba Anderssonová (SWE) +20,9
4. Charlotte Kallaová (SWE) +40,5
5. Natalja Něprjajevová (RUS) +43,1
6. Katharina Hennigová (GER) +43,9
7. Kerttu Niskanenová (FIN) +46,7
8. Anamarija Lampičová (SLO) +48,0
9. Anne Kyllönenová (FIN) +48,3
10. Nadine Fähndrichová (SUI) +49,0
11. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +49,1
12. Laura Mononenová (FIN) +49,4
13. Silje Theodorsenová (NOR) +49,7
14. Silje Øyre Slindová (NOR) +50,7
15. Teresa Stadloberová (AUT) +51,0
16. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +51,3
17. Heidi Wengová (NOR) +1:12,3
18. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:34,6
19. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:39,0
20. Anna Svendsenová (NOR) +3:06,3
21. Masako Išidaová (JPN) +3:07,6
22. Johanna Matintalová (FIN) +3:21,7
23. Alisa Žambalovová (RUS) +3:25,1
24. Kateřina Razýmová (CZE) +3:26,0
25. Kari Øyre Slindová (NOR) +3:50,0
26. Maria Nordströmová (SWE) +4:07,4
27. Lotta Udnes Wengová (NOR) +4:08,0
28. Magni Smedåsová (NOR) +4:08,7
29. Ragnhild Hagaová (NOR) +4:28,7
30. Sin Li (CHN) +4:41,6
Mezičas na 22 KM
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Ebba Anderssonová (SWE) +49,8
3. Frida Karlssonová (SWE) +50,2
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +56,3
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +57,1
...
24. Kateřina Razýmová (CZE) 2:40,9
Mezičas na 9,9 KM
1. Therese Johaugová (NOR) +25,6
2. Heidi Wengová (NOR) +26,0
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +26,3
4. Kerttu Niskanenová (FIN) +26,6
5. Frida Karlssonová (SWE) +26,9
...
21. Kateřina Razýmová (CZE) +58,5
Startovní listina
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Heidi Wengová (NOR)
3. Ebba Anderssonová (SWE)
4. Natalja Něprjajevová (RUS)
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
7. Teresa Stadloberová (AUT)
8. Charlotte Kallaová (SWE)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
11. Ragnhild Hagaová (NOR)
12. Katharina Hennigová (GER)
13. Anamarija Lampičová (SLO)
14. Kateřina Razýmová (CZE)
15. Frida Karlssonová (SWE)
16. Anne Kyllönenová (FIN)
17. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
18. Alisa Žambalovová (RUS)
19. Jana Kirpičenková (RUS)
20. Masako Išidaová (JPN)
21. Magni Smedåsová (NOR)
22. Laura Mononenová (FIN)
23. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
24. Anna Svendsenová (NOR)
25. Silje Øyre Slindová (NOR)
26. Nadine Fähndrichová (SUI)
27. Sara Pellegriniová (ITA)
28. Polina Seronosovová (BLR)
29. Silje Theodorsenová (NOR)
30. Alija Ixanovová (RUS) 31. Lisa Vinsaová (SWE)
32. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
33. Pia Finková (GER)
34. Caitlin Pattersonová (USA)
35. Maria Nordströmová (SWE)
36. Kari Øyre Slindová (NOR)
37. Lilja Vasiljevová (RUS)
38. Nadine Herrmannová (GER)
39. Lotta Udnes Wengová (NOR)
40. Johanna Matintalová (FIN)
41. Kaitlynn Millerová (USA)
42. Karoline Simpsonová-Larsenová (NOR)
43. Sin Li (CHN)
44. Susanna Saapunkiová (FIN)
45. Marte Skånesová (NOR)
46. Marthe Bjørgenová (NOR)
47. Rebecca Öhrnová (SWE)
48. Caterina Ganzová (ITA)
49. Ina Lukoninová (BLR)
50. Becca Rorabaughová (USA)
51. Čching-chua Ma (CHN)
Průběžné pořadí SP
1. Therese Johaugová (NOR) 2368 bodů
2. Heidi Wengová (NOR) 1647
3. Natalja Něprjajevová (RUS) 1308
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) 1244
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1110
1. Frida Karlssonová (SWE) 1:22:19,1
2. Therese Johaugová (NOR) +1,2
3. Ebba Anderssonová (SWE) +20,9
4. Charlotte Kallaová (SWE) +40,5
5. Natalja Něprjajevová (RUS) +43,1
6. Katharina Hennigová (GER) +43,9
7. Kerttu Niskanenová (FIN) +46,7
8. Anamarija Lampičová (SLO) +48,0
9. Anne Kyllönenová (FIN) +48,3
10. Nadine Fähndrichová (SUI) +49,0
11. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +49,1
12. Laura Mononenová (FIN) +49,4
13. Silje Theodorsenová (NOR) +49,7
14. Silje Øyre Slindová (NOR) +50,7
15. Teresa Stadloberová (AUT) +51,0
16. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +51,3
17. Heidi Wengová (NOR) +1:12,3
18. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:34,6
19. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:39,0
20. Anna Svendsenová (NOR) +3:06,3
21. Masako Išidaová (JPN) +3:07,6
22. Johanna Matintalová (FIN) +3:21,7
23. Alisa Žambalovová (RUS) +3:25,1
24. Kateřina Razýmová (CZE) +3:26,0
25. Kari Øyre Slindová (NOR) +3:50,0
26. Maria Nordströmová (SWE) +4:07,4
27. Lotta Udnes Wengová (NOR) +4:08,0
28. Magni Smedåsová (NOR) +4:08,7
29. Ragnhild Hagaová (NOR) +4:28,7
30. Sin Li (CHN) +4:41,6
Mezičas na 22 KM
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Ebba Anderssonová (SWE) +49,8
3. Frida Karlssonová (SWE) +50,2
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +56,3
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +57,1
...
24. Kateřina Razýmová (CZE) 2:40,9
Mezičas na 9,9 KM
1. Therese Johaugová (NOR) +25,6
2. Heidi Wengová (NOR) +26,0
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +26,3
4. Kerttu Niskanenová (FIN) +26,6
5. Frida Karlssonová (SWE) +26,9
...
21. Kateřina Razýmová (CZE) +58,5
Startovní listina
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Heidi Wengová (NOR)
3. Ebba Anderssonová (SWE)
4. Natalja Něprjajevová (RUS)
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
7. Teresa Stadloberová (AUT)
8. Charlotte Kallaová (SWE)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
11. Ragnhild Hagaová (NOR)
12. Katharina Hennigová (GER)
13. Anamarija Lampičová (SLO)
14. Kateřina Razýmová (CZE)
15. Frida Karlssonová (SWE)
16. Anne Kyllönenová (FIN)
17. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
18. Alisa Žambalovová (RUS)
19. Jana Kirpičenková (RUS)
20. Masako Išidaová (JPN)
21. Magni Smedåsová (NOR)
22. Laura Mononenová (FIN)
23. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
24. Anna Svendsenová (NOR)
25. Silje Øyre Slindová (NOR)
26. Nadine Fähndrichová (SUI)
27. Sara Pellegriniová (ITA)
28. Polina Seronosovová (BLR)
29. Silje Theodorsenová (NOR)
30. Alija Ixanovová (RUS) 31. Lisa Vinsaová (SWE)
32. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
33. Pia Finková (GER)
34. Caitlin Pattersonová (USA)
35. Maria Nordströmová (SWE)
36. Kari Øyre Slindová (NOR)
37. Lilja Vasiljevová (RUS)
38. Nadine Herrmannová (GER)
39. Lotta Udnes Wengová (NOR)
40. Johanna Matintalová (FIN)
41. Kaitlynn Millerová (USA)
42. Karoline Simpsonová-Larsenová (NOR)
43. Sin Li (CHN)
44. Susanna Saapunkiová (FIN)
45. Marte Skånesová (NOR)
46. Marthe Bjørgenová (NOR)
47. Rebecca Öhrnová (SWE)
48. Caterina Ganzová (ITA)
49. Ina Lukoninová (BLR)
50. Becca Rorabaughová (USA)
51. Čching-chua Ma (CHN)
Průběžné pořadí SP
1. Therese Johaugová (NOR) 2368 bodů
2. Heidi Wengová (NOR) 1647
3. Natalja Něprjajevová (RUS) 1308
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) 1244
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1110
1. Frida Karlssonová (SWE) 1:22:19,1
2. Therese Johaugová (NOR) +1,2
3. Ebba Anderssonová (SWE) +20,9
4. Charlotte Kallaová (SWE) +40,5
5. Natalja Něprjajevová (RUS) +43,1
6. Katharina Hennigová (GER) +43,9
7. Kerttu Niskanenová (FIN) +46,7
8. Anamarija Lampičová (SLO) +48,0
9. Anne Kyllönenová (FIN) +48,3
10. Nadine Fähndrichová (SUI) +49,0
11. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +49,1
12. Laura Mononenová (FIN) +49,4
13. Silje Theodorsenová (NOR) +49,7
14. Silje Øyre Slindová (NOR) +50,7
15. Teresa Stadloberová (AUT) +51,0
16. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +51,3
17. Heidi Wengová (NOR) +1:12,3
18. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +1:34,6
19. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:39,0
20. Anna Svendsenová (NOR) +3:06,3
21. Masako Išidaová (JPN) +3:07,6
22. Johanna Matintalová (FIN) +3:21,7
23. Alisa Žambalovová (RUS) +3:25,1
24. Kateřina Razýmová (CZE) +3:26,0
25. Kari Øyre Slindová (NOR) +3:50,0
26. Maria Nordströmová (SWE) +4:07,4
27. Lotta Udnes Wengová (NOR) +4:08,0
28. Magni Smedåsová (NOR) +4:08,7
29. Ragnhild Hagaová (NOR) +4:28,7
30. Sin Li (CHN) +4:41,6
Mezičas na 22 KM
Z Češek startovala jen Kateřina Razýmová, která si dojela do cíle pro body za 24. místo.
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Ebba Anderssonová (SWE) +49,8
3. Frida Karlssonová (SWE) +50,2
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +56,3
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +57,1
...
24. Kateřina Razýmová (CZE) 2:40,9