TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Martin Augustin
Startovní listina
1. Kjetil Jansrud (NOR)
2. Urs Kryenbühl (SUI)
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
4. Matthieu Bailet (FRA)
5. Thomas Dressen (GER)
6. Travis Ganong (USA)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Ryan Cochran-Siegle (USA)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Max Franz (AUT)
11. Johan Clarey (FRA)
12. Daniel Danklmaier (AUT)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Otmar Striedinger (AUT)
15. Mauro Caviezel (SUI)
16. Bryce Bennett (USA)
17. Carlo Janka (SUI)
18. Josef Ferstl (GER)
19. Maxence Muzaton (FRA)
20. Steven Nyman (USA)
21. Nicolas Raffort (FRA)
22. Nils Allegre (FRA)
23. Romed Baumann (GER)
24. Dominik Schwaiger (GER)
25. Emanuele Buzzi (ITA)
26. Jared Goldberg (USA)
27. Benjamin Thomsen (CAN)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Mattia Casse (ITA)
30. Andreas Sander (GER)
31. Marco Odermatt (SUI)
32. Alexis Pinturault (FRA)
33. Martin Čater (SLO)
34. Gilles Roulin (SUI)
35. Daniel Hemetsberger (AUT)
36. Christian Walder (AUT)
37. Victor Schuller (FRA)
38. Stefan Rogentin (SUI)
39. Klemen Kosi (SLO)
40. Cameron Alexander (CAN)
41. Valentin Giraud Moine (FRA)
42. Davide Cazzaniga (ITA)
43. James Crawford (CAN)
44. Jeffrey Read (CAN)
45. Niklas Köck (AUT)
46. Brodie Seger (CAN)
47. Alexander Köll (SWE)
48. Miha Hrobat (SLO)
49. Cedric Ochsner (SUI)
50. Roy Piccard (FRA)
51. Sam Morse (USA)
52. Florian Schieder (ITA)
53. Stian Saugestad (NOR)
54. Simon Jocher (GER)
55. Olle Sundin (SWE)
56. Nico Gauer (LIE)
1. Kjetil Jansrud (NOR)
2. Urs Kryenbühl (SUI)
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
4. Matthieu Bailet (FRA)
5. Thomas Dressen (GER)
6. Travis Ganong (USA)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Ryan Cochran-Siegle (USA)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Max Franz (AUT)
11. Johan Clarey (FRA)
12. Daniel Danklmaier (AUT)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Otmar Striedinger (AUT)
15. Mauro Caviezel (SUI)
16. Bryce Bennett (USA)
17. Carlo Janka (SUI)
18. Josef Ferstl (GER)
19. Maxence Muzaton (FRA)
20. Steven Nyman (USA)
21. Nicolas Raffort (FRA)
22. Nils Allegre (FRA)
23. Romed Baumann (GER)
24. Dominik Schwaiger (GER)
25. Emanuele Buzzi (ITA)
26. Jared Goldberg (USA)
27. Benjamin Thomsen (CAN)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Mattia Casse (ITA)
30. Andreas Sander (GER)
31. Marco Odermatt (SUI)
32. Alexis Pinturault (FRA)
33. Martin Čater (SLO)
34. Gilles Roulin (SUI)
35. Daniel Hemetsberger (AUT)
36. Christian Walder (AUT)
37. Victor Schuller (FRA)
38. Stefan Rogentin (SUI)
39. Klemen Kosi (SLO)
40. Cameron Alexander (CAN)
41. Valentin Giraud Moine (FRA)
42. Davide Cazzaniga (ITA)
43. James Crawford (CAN)
44. Jeffrey Read (CAN)
45. Niklas Köck (AUT)
46. Brodie Seger (CAN)
47. Alexander Köll (SWE)
48. Miha Hrobat (SLO)
49. Cedric Ochsner (SUI)
50. Roy Piccard (FRA)
51. Sam Morse (USA)
52. Florian Schieder (ITA)
53. Stian Saugestad (NOR)
54. Simon Jocher (GER)
55. Olle Sundin (SWE)
56. Nico Gauer (LIE)
1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) – 1202 bodů
2. Alexis Pinturault (FRA) – 1148 bodů
3. Henrik Kristoffersen (NOR) – 1041 bodů
4. Matthias Mayer (AUT) – 916 bodů
5. Vincent Kriechmayr (AUT) – 794 bodů
6. Beat Feuz (SUI) – 792 bodů (13:26:26)
1. Matthias Mayer (AUT) 1:48,02
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,14
3. Carlo Janka (SUI) +0,37
4. Beat Feuz (SUI) +0,43
5. Travis Ganong (USA) +0,55
6. Kjetil Jansrud (NOR) +0,83
7. Mauro Caviezel (SUI) +0,91
8. Thomas Dressen (GER) +0,95
9. Nicolas Raffort (FRA) +1,13
10. Cameron Alexander (CAN) +1,19
1. Matthias Mayer (AUT) 1:48,02
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,14
3. Carlo Janka (SUI) +0,37
4. Beat Feuz (SUI) +0,43
5. Travis Ganong (USA) +0,55
6. Kjetil Jansrud (NOR) +0,83
7. Mauro Caviezel (SUI) +0,91
8. Thomas Dressen (GER) +0,95
9. Nicolas Raffort (FRA) +1,13
10. Cameron Alexander (CAN) +1,19