TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:59,9
2. Fabian Riessle (GER) +54,1
3. Ilkka Herola (FIN) +54,8
4. Akito Watabe (JPN) +1:08,0
5. Jörgen Graabak (NOR) +1:10,1
6. Eric Frenzel (GER) +1:13,4
7. Manuel Faisst (GER) +1:20,5
8. Espen Andersen (NOR) +1:27,2
9. Rjota Jamamoto (JPN) +1:33,1
10. Lukas Greiderer (AUT) +1:36,3
11. Terence Weber (GER) +1:37,6
12. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:37,9
13. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:47,9
14. Vincenz Geiger (GER) +2:04,5
15. Johannes Rydzek (GER) +2:05,3
16. Espen Bjørnstad (NOR) +2:05,7
17. Thomas Jöbstl (AUT) +2:06,0
18. Lukas Klapfer (AUT) +2:06,5
19. Martin Fritz (AUT) +2:06,7
20. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:06,9
21. Philipp Orter (AUT) +2:07,9
22. Kristjan Ilves (EST) +2:24,0
23. Simen Tiller (NOR) +2:46,2
24. Sindre Ure Søtvik (NOR) +2:49,5
25. Go Jamamoto (JPN) +2:53,2
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:3,4
27. Hideaki Nagai (JPN) +3:05,8
28. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +3:10,7
29. Jošito Watabe (JPN) +3:11,1
30. Alessandro Pittin (ITA) +3:11,6
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:16,4
32. Jan Vytrval (CZE) +3:26,2
40. Ondřej Pažout (CZE) +4:28,9
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:59,9
2. Fabian Riessle (GER) +54,1
3. Ilkka Herola (FIN) +54,8
4. Akito Watabe (JPN) +1:08,0
5. Jörgen Graabak (NOR) +1:10,1
6. Eric Frenzel (GER) +1:13,4
7. Manuel Faisst (GER) +1:20,5
8. Espen Andersen (NOR) +1:27,2
9. Rjota Jamamoto (JPN) +1:33,1
10. Lukas Greiderer (AUT) +1:36,3
11. Terence Weber (GER) +1:37,6
12. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:37,9
13. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:47,9
14. Vincenz Geiger (GER) +2:04,5
15. Johannes Rydzek (GER) +2:05,3
16. Espen Bjørnstad (NOR) +2:05,7
17. Thomas Jöbstl (AUT) +2:06,0
18. Lukas Klapfer (AUT) +2:06,5
19. Martin Fritz (AUT) +2:06,7
20. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:06,9
21. Philipp Orter (AUT) +2:07,9
22. Kristjan Ilves (EST) +2:24,0
23. Simen Tiller (NOR) +2:46,2
24. Sindre Ure Søtvik (NOR) +2:49,5
25. Go Jamamoto (JPN) +2:53,2
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:3,4
27. Hideaki Nagai (JPN) +3:05,8
28. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +3:10,7
29. Jošito Watabe (JPN) +3:11,1
30. Alessandro Pittin (ITA) +3:11,6
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:16,4
32. Jan Vytrval (CZE) +3:26,2
40. Ondřej Pažout (CZE) +4:28,9
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:59,9
2. Fabian Riessle (GER) +54,1
3. Ilkka Herola (FIN) +54,8
4. Akito Watabe (JPN) +1:08,0
5. Jörgen Graabak (NOR) +1:10,1
6. Eric Frenzel (GER) +1:13,4
7. Manuel Faisst (GER) +1:20,5
8. Espen Andersen (NOR) +1:27,2
9. Rjota Jamamoto (JPN) +1:33,1
10. Lukas Greiderer (AUT) +1:36,3
11. Terence Weber (GER) +1:37,6
12. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:37,9
13. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:47,9
14. Vincenz Geiger (GER) +2:04,5
15. Johannes Rydzek (GER) +2:05,3
16. Espen Bjørnstad (NOR) +2:05,7
17. Thomas Jöbstl (AUT) +2:06,0
18. Lukas Klapfer (AUT) +2:06,5
19. Martin Fritz (AUT) +2:06,7
20. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:06,9
21. Philipp Orter (AUT) +2:07,9
22. Kristjan Ilves (EST) +2:24,0
23. Simen Tiller (NOR) +2:46,2
24. Sindre Ure Søtvik (NOR) +2:49,5
25. Go Jamamoto (JPN) +2:53,2
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:3,4
27. Hideaki Nagai (JPN) +3:05,8
28. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +3:10,7
29. Jošito Watabe (JPN) +3:11,1
30. Alessandro Pittin (ITA) +3:11,6
31. Tomáš Portyk (CZE) +3:16,4
32. Jan Vytrval (CZE) +3:26,2
40. Ondřej Pažout (CZE) +4:28,9 (15:14:39)