TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS134, Oslo
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:41
3. Simen Tiller (NOR) +1:03
4. Akito Watabe (JPN) +1:08
5. Ilkka Herola (FIN) +1:10
6. Terence Weber (GER) +1:12
7. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:16
8. Fabian Riessle (GER) +1:18
9. Go Jamamoto (JPN) +1:24
10. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:27
11. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:30
12. Kristjan Ilves (EST) +1:31
13. Espen Andersen (NOR) +1:38
14. Manuel Faisst (GER) +1:38
15. Szczepan Kupczak (POL) +1:42
16. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
18. Eric Frenzel (GER) +1:44
19. Martin Fritz (AUT) +1:52
20. Espen Bjørnstad (NOR) +1:53
21. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:58
22. Philipp Orter (AUT) +2:02
23. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +2:08
24. Thomas Jöbstl (AUT) +2:17
25. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:18
26. Lukas Klapfer (AUT) +2:19
27. Vincenz Geiger (GER) +2:19
28. Hideaki Nagai (JPN) +2:20
29. Julian Schmid (GER) +2:26
30. Johannes Rydzek (GER) +2:29
31. Tomáš Portyk (CZE) +2:29
34. Jan Vytrval (CZE) +2:51
35. Ondřej Pažout (CZE) +2:56
Startovní listina
1. Leif Torbjorn Näsvold (NOR)
2. Sindre Ure Søtvik (NOR)
3. Nathaniel Mah (CAN)
4. Arttu Mäkiaho (FIN)
5. Jan Vytrval (CZE)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Leevi Mutru (FIN)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Simen Tiller (NOR)
10. Lars Ivar Skaarset (NOR)
11. Go Jamamoto (JPN)
12. Szczepan Kupczak (POL)
13. Eero Hirvonen (FIN)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Hideaki Nagai (JPN)
16. Julian Schmid (GER)
17. Jošito Watabe (JPN)
18. Harald Johnas Riiber (NOR)
19. Tomáš Portyk (CZE)
20. Antoine Gerard (FRA)
21. Laurent Muhlethaler (FRA)
22. Alessandro Pittin (ITA)
23. Rjota Jamamoto (JPN)
24. Samuel Costa (ITA)
25. Einar Luraas Oftebro (NOR)
26. Espen Andersen (NOR)
27. Philipp Orter (AUT)
28. Thomas Jöbstl (AUT)
29. Terence Weber (GER)
30. Lukas Klapfer (AUT)
31. Johannes Rydzek (GER)
32. Lukas Greiderer (AUT)
33. Manuel Faisst (GER)
34. Martin Fritz (AUT)
35. Akito Watabe (JPN)
36. Ilkka Herola (FIN)
37. Eric Frenzel (GER)
38. Fabian Riessle (GER)
39. Espen Bjørnstad (NOR)
40. Jens Luuras Oftebro (NOR)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jörgen Graabak (NOR)
43. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:41
3. Simen Tiller (NOR) +1:03
4. Akito Watabe (JPN) +1:08
5. Ilkka Herola (FIN) +1:10
6. Terence Weber (GER) +1:12
7. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:16
8. Fabian Riessle (GER) +1:18
9. Go Jamamoto (JPN) +1:24
10. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:27
11. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:30
12. Kristjan Ilves (EST) +1:31
13. Espen Andersen (NOR) +1:38
14. Manuel Faisst (GER) +1:38
15. Szczepan Kupczak (POL) +1:42
16. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
18. Eric Frenzel (GER) +1:44
19. Martin Fritz (AUT) +1:52
20. Espen Bjørnstad (NOR) +1:53
21. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:58
22. Philipp Orter (AUT) +2:02
23. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +2:08
24. Thomas Jöbstl (AUT) +2:17
25. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:18
26. Lukas Klapfer (AUT) +2:19
27. Vincenz Geiger (GER) +2:19
28. Hideaki Nagai (JPN) +2:20
29. Julian Schmid (GER) +2:26
30. Johannes Rydzek (GER) +2:29
31. Tomáš Portyk (CZE) +2:29
34. Jan Vytrval (CZE) +2:51
35. Ondřej Pažout (CZE) +2:56
Startovní listina
1. Leif Torbjorn Näsvold (NOR)
2. Sindre Ure Søtvik (NOR)
3. Nathaniel Mah (CAN)
4. Arttu Mäkiaho (FIN)
5. Jan Vytrval (CZE)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Leevi Mutru (FIN)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Simen Tiller (NOR)
10. Lars Ivar Skaarset (NOR)
11. Go Jamamoto (JPN)
12. Szczepan Kupczak (POL)
13. Eero Hirvonen (FIN)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Hideaki Nagai (JPN)
16. Julian Schmid (GER)
17. Jošito Watabe (JPN)
18. Harald Johnas Riiber (NOR)
19. Tomáš Portyk (CZE)
20. Antoine Gerard (FRA)
21. Laurent Muhlethaler (FRA)
22. Alessandro Pittin (ITA)
23. Rjota Jamamoto (JPN)
24. Samuel Costa (ITA)
25. Einar Luraas Oftebro (NOR)
26. Espen Andersen (NOR)
27. Philipp Orter (AUT)
28. Thomas Jöbstl (AUT)
29. Terence Weber (GER)
30. Lukas Klapfer (AUT)
31. Johannes Rydzek (GER)
32. Lukas Greiderer (AUT)
33. Manuel Faisst (GER)
34. Martin Fritz (AUT)
35. Akito Watabe (JPN)
36. Ilkka Herola (FIN)
37. Eric Frenzel (GER)
38. Fabian Riessle (GER)
39. Espen Bjørnstad (NOR)
40. Jens Luuras Oftebro (NOR)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jörgen Graabak (NOR)
43. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:41
3. Simen Tiller (NOR) +1:03
4. Akito Watabe (JPN) +1:08
5. Ilkka Herola (FIN) +1:10
6. Terence Weber (GER) +1:12
7. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:16
8. Fabian Riessle (GER) +1:18
9. Go Jamamoto (JPN) +1:24
10. Lars Ivar Skaarset (NOR) +1:27
11. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:30
12. Kristjan Ilves (EST) +1:31
13. Espen Andersen (NOR) +1:38
14. Manuel Faisst (GER) +1:38
15. Szczepan Kupczak (POL) +1:42
16. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
18. Eric Frenzel (GER) +1:44
19. Martin Fritz (AUT) +1:52
20. Espen Bjørnstad (NOR) +1:53
21. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:58
22. Philipp Orter (AUT) +2:02
23. Leif Torbjorn Näsvold (NOR) +2:08
24. Thomas Jöbstl (AUT) +2:17
25. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:18
26. Lukas Klapfer (AUT) +2:19
27. Vincenz Geiger (GER) +2:19
28. Hideaki Nagai (JPN) +2:20
29. Julian Schmid (GER) +2:26
30. Johannes Rydzek (GER) +2:29
30. Tomáš Portyk (CZE) +2:29
34. Jan Vytrval (CZE) +2:51
35. Ondřej Pažout (CZE) +2:56 (10:57:25)
Jan Vytrval skončil na 34. místě a Ondřej Pažout hned za ním na 35. pozici.