Zlínsko – D. Benešov 5:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 1:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – FKM Vysočina Jihlava 0:5 (kon.)
Ostrava B – Vyškov 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Rosice 1:0 (kon.) | Petřkovice – Vrchovina 5:1 (kon.)
FC Zlínsko
5:2 (1:1)
FC Dolní Benešov
Sobota 10.10.2020, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (12:38:37)

Viktoria se po inkasované penaltě z úplného závěru první půle zdravě naštvala a krátce po změně stran nasypala do Chvějovy brány tři slepené góly za sebou. To už byl Dolní Benešov pouze v oslabení, protože Alhassan inkasoval v 39. minutě žlutou kartu. Hosté se sympaticky snažili ztrátu zkorigovat, nicméně po zásahu Labudy ještě jednou inkasovali od Bahounka.

90+1

90
    Asi poslední standardní situace Dolního Benešova se odehrála relativně v klidu. Propadlý centr zprava totiž vyletěl mimo hrací plochu.
    89. Adam BAHOUNEK - 5:2

89
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Vypadá to, že si hráči obou týmů chtějí poslední minuty před vynuceným zastavením ligy pořádně užít. Domácí po trefě Labudy rychle rozehráli a natlačili se před Chvěju. K jeho bráně přilétl pas z levé strany a ADAM BAHOUNEK snadným doklepnutím zvýšil na 5:2.
    88. Filip LABUDA - 4:2

88
    Dolní Benešov právě vstřelil branku!
    Zasloužená odměna za neutichající aktivitu za rozhodnotého stavu! FILIP LABUDA zůstal po centru z pravé strany zcela nepokrytý, takže mohl s přehledem uklidit míč za Semankova záda.

87
    A ještě jeden faul v podobném prostoru. Hosté tentokrát rozehráli na krátko, ovšem střela po dlouhém pasu Krejčího byla ztečovaná na roh.

86
    Urostlý Jakub Býma byl faulován nějakých pětatřicet metrů od branky. Míč si postavil Dolba, ale nakopl ho jen do dlaní Semanka.

85
    Z přetaženého centru Štěána Přikryla vznikla sražená rána z hranice pokutového území. Chvěja zůstal bez práce.

84
    I za rozhodnutého stavu se hraje ve velmi dobrém tempu. Semanko chytil neadresný centr a rychlou rozehrávkou načal protiakci s nepovedenou tečkou padajícího Červenky u pravé lajny.

83
    Nyanzu předvedl riskantní, ale zároveň účinný obranný skluz v křídelním prostoru. Je z toho odkop od branky Dolního Benešova.

82
    Už podruhé tady byl pokus o přehození Chvěji. Gólová trefa Jiřího Kišky se po střele z hloubi pole ale neopakovala.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Josef Pančochář, přichází Matěj Fiala.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jan Koňařík, přichází Martin Vašulka.

79
    Bahounkova přihrávka se s přispěním nešikovného skluzu obránce dostala k Červenkovi, ale ten vyslal ze sedmnácti metrů jen propagační střelu.

78
    Ten nebyl kopnut vůbec zle, ale prudká hlavička jednoho z domácích fotbalistů se mezi tyče nevešla.

Michal Břuchanský

Branky: 27. Jasenský (pen.), 49. Kiška, 51. Schlehr, 57. Pančochář, 89. Bahounek – 45+1. Pecuch (pen.), 88. Labuda

Karty:   61. Koňařík (OTR) – 26. Moravec (DBE), 30. Alhassan (DBE)   39. Alhassan (DBE)

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Markovič, Koňařík (80. Vašulka), Jasenský, Schlehr (64. Bahounek), Kiška (75. Červenka), Mlýnek (70. Dekleva), Pančochář (80. Fiala), Š. Přikryl, F. Přikryl.
    Náhradníci: Gröger – Fiala, Bahounek, Vašulka, Červenka, Dekleva.

FC Dolní Benešov: Chvěja – Alhassan, Romaněnko (46. Labuda), Moravec, Krejčí, Pecuch, Gebauer, Gorčica, Skroch (69. Býma), Musila (46. Nyanzu), Karčmář.
    Náhradníci: Baránek, Býma, Dolba, Labuda, Nyanzu, Kubík, Foitzik.

Rozhodčí: Kulička – Křepský, Kostelník