Písek – Motorlet 3:0 (kon.) | Vltavín – Benešov 2:0 (kon.) | Rakovník – Karlovy Vary 0:1 (kon.)
Domažlice – Králův Dvůr 2:0 (kon.)
SK Rakovník
0:1 (0:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 10.10.2020, 10:30 • Městský stadion, Rakovník • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek sobotního dne. (12:25:24)

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnaný a hodně bojovné utkání. V prvním poločase bez šancí, druhý už byl o poznání zajímavější. Domácí se mohli dostat do vedení v 50. minutě, ale domácí hráč neproměnil pokutový kop. O dvě minutky později fauloval domácí brankář a pokutový kop proměnil hostující Psohlavec. Žádná další branka již nepadla a tři body bere celek z Karlových Varech, který tedy vyhrál 1:0.

90+4

90+3
    Domácí to ještě zkouší, ale vypadá to, že dnes žádné body nezískají.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jáša (FC Slavia Karlovy Vary).

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Mandula, přichází Shorný.

86
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Pelyak, přichází Hejda.

85
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Vokáč, přichází Prágr.

83
    Domácí přidali a je to znát. Rakovník je nyní směrem dopředu o poznání aktivnější a hosté mají vzadu velké problémy.
    81. Domácí hráč branku těsně minul

81
    Jenže hosté po rohu propadli a domácí se hnali do přečíslení! To nakonec skončilo nepřesnou střelou z levé strany!

80
    Rohový kop pro Karlovy Vary.

78
    Domácí opět zastavil ofsajd. A dnes to bylo už poněkolikáté.

76
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Krejčík, přichází Azilinon.

75
    Rychlou akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Domácím se velmi rychle krátí čas.

73
    Jeden z hostujících hráčů se dostal ve vápně k míči, ale z těžké pozice ho poslal vysoko nad branku Rakovníka.

71
    Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, co domácí udělají s nepříznivým výsledkem.