Gruzie – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Itálie 1:2 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Španělsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Portugalsko – Bělorusko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Francie 0:5 (kon.)
Gruzie
2:1 (1:0)
Slovensko
Čtvrtek 12.11.2020, 11:00 • Mikheil Meskhi Stadioni, Tbilisi • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:52:32)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:15.

Je konec. Gruzie zvítězila nad Slovenskem poměrem 2:1. Už v 9. minutě šli domácí do vedení, když si vlastní branku vstřelil Lukáš Fabiš. Druhá polovina byla také vyrovnaná, ale v 78. minutě poslal Gruzii do dvoubrankového vedení Mechvabišvili. V nastavení sice snížil Geno, ale Slovensko už nedokázalo srovnat.

90+2

90+2
    Slováci se sice snaží něco vymyslet ke konci zápasu, ale Gruzie získala míč.
    90+1. Miroslav GENO - 2:1

90+1
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom se hosté dočkali branky, ale až v samém závěru, kdy snižují na 1:2! Po přihrávce Kmeťa se dostal ke střele MIROSLAV GENO, který prostřelil brankáře soupeře, jenž nepředvedl zrovna jistý zákrok.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    A opět pokus slovenského hráče letěl jen nad bránu soupeře.

89
    Hosté se znovu dostali do zakončení, ale to letělo vysoko nad bránu.

88
    Ani tentokrát ale standardní situace Slováků nepřinesla nic a stále tak mají na kontě nula střel na bránu.

87
    Jinjolava skvěle zblokoval centr soupeře z pravé strany a Slovensko má k dispozici rohový kop.

86
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Strelec, přichází Múdry.

85
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Dzocenize, přichází Dzebniuri.

84
    Hosté si ale ke konci zápasu vytvářejí tlak, ale ve vápně dominuje Gruzie a nenechává soupeře se dostat do zakončení.